Sari la conținut
Forum Roportal
day_dreamer

Ruperea "atei"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala de vreo 2 luni.in intervalul acesta de timp am facut-o de vreo 6 ori, cu prezervativ.intrebarea mea pentru cei care au ceva experienta:cand mi se va rupe ata aceea?mi se va rupe? trebuie s-o fac fara prezervativ cumva ca sa mi se rupa?intreb si eu din pura curiozitate.asa pentru mine

Editat de day_dreamer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, poti incerca si fara, dar nu e obligatoriu sa se rupa... mai era un topic pe forum cu ata asta vestita...daca nu vreo 10 :sweating:

 

Ba eu zic mai bine la varsta lui ,daca nu are partenera stabila si nu vrea sa fie tatic tanar iute, iute sau sa se pricopsesaca cu cine stie ce boala venerica,sa folosesca prezervativ si sa-l preocupe mai mult bacul, decat ata aia, care nu are nici o importanta in ce stare este ,spre deosebire de himen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa se rupa la urmatorul contact...sau peste 2 ani...sau niciodata..depinde cat de tare esti "in ata"..Nu te agita ca nu in asta consta virilitatea unui barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine stie ce franghie ai si ,,vorba movului..nu se rupe niciodata..

vei ramane cu ciuciurelul mereu "nou"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...aq intreb si eu ca nea'ion,ata se rupe doar cand faci sex?eu din cate imi amintesc cand m-i sa rupt ata aveam o mancarime insuportabila si m-a luat asa pur si simplu din senin pe la 11- 12 ani fara ''sex''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×