Sari la conținut
Forum Roportal
Cn ioana

Cum sa ma angajez RAPID?

Postări Recomandate

Sunt Ioana din Ploiesti, studenta la id in Bucuresti si incerc sa ma angajez full time de cateva saptamani dar nu am reusit pana acum . Am 20 de ani, am cunostinte medii de operare PC si de limba engleza, insa nu am experienta de munca.

Mi-am facut cont pe cateva site-uri de recrutare online si am aplicat la mai multe joburi corespunzatoare abilitatilor mele si pt care nu e nevoie de experienta insa, datorita numarului mare de candidati, nu am avut succes.

Caut o firma serioasa, cu care sa inchei contract de munca sau colaborare si unde sa lucrez o perioada indelungata. Am mare nevoie de bani si imi doresc un job la birou:operator pc, sondaje prin telefon sau call center in Ploiesti, Bucuresti sau orase mai mici din Prahova. Daca ma poate sfatui cineva cum sa ma angajez rapid, sa-mi maresc sansele de angajare sau sa-mi spuna ce companii angajeaza studenti fara experienta dar cu putere de munca si ambitiosi ii sunt recunoscatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu exact perioadele de desfasurare, dar stiu ca la fortele de munca se fac mai mereu targuri de joburi pentru studenti.

eu as zice sa-ti faci un dosar si la ei si sa vezi poate iti pica ceva.

 

in plus, in cv-u de la firmele de recrutare de pe net, tre sa-ti pui o poza topless si primesti joburi garla.

 

 

da de ce vrei tu neaparat operator ....asa poti foarte bine sa lucrezi ca dispecer la o firma de taxi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×