Sari la conținut
Forum Roportal
spider

B

Postări Recomandate

Sa le vad si eu pe 'femeile' care au cedat asa repede.

Cat despre faza cu mangaierea ... daca nu arati ca Brad Pitt mai bine las-o...

Cu restul sunt partial de acord. Pe de alta parte daca te duci in centru si te afisezi ca un 'italian' unei vampe care tie ti se pare seducatoare, poate o seduci in <6 min. In fond, fiecare isi cunoaste interesul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica ce vrei sa spui cu toate acestea spider? :dee lansezi cumva o provocare???

oricum ar fi, lupta dintre sexe sa-a accentuat in ultimele decenii, iar totul se rezuma la dominare, cred ca stii prea bine. Iar o femeie este multumita cu barbatul ei atata timp cat il domina. Sunt putine cele care privesc relatia pe picior de egalitate. Iar probabil ca barbatii au simtit oarecum aceasta revenire a femeii si pefera sa ramana snguri decat sa aiba o astfel de relatie. Toate acestea se intampla la nivel inconstient, iar putini realizeaza exact ce se intampla intr-o relatie.

Deci cred ca de aici ar trebui inceputa analiza.

mersi mult.

Va pup si mai ales pe tine spider. :dee tacae care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sigur cai ntentia mea a fost sa lansez o provocare, un subiect de discutii cu argumente pro si contra. :dee De ce nu? so, go ahead! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subiect care la prima vedere pare sa atraga privirea barbatilor...dar, cred ca mult mai interesant ar fi sa aflam daca femeilor din romania le sunt prioritare criteriile mai sus prezentare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca barbatii de azi sunt complexati.

Ei stau in garda si studiaza mai mult partenera.

Sunt multe motive care au dus la aceasta schimbare, dar mentionez doar unul: au de unde alege.

Sunt tot mai multe femei dispuse sa le fie "alaturi" incat nu mai trebuie sa "atace".

Repet: in nici un caz nu sunt complexati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

complexati, da. lipsa banilor, a fanteziei, pune in discutie curajul de a aborda o tipa . si in muuulte cazuri sunt lasi in sensul ca desi li se trimit semnale clare, nu vor sa actioneze din teama de a nu fi respinsi...sau poate ca nu la-au inteles. in cazul asta e mai grav. viseaza la multe fantezii dar in fata realitatii sunt boboci fara puf. ar mai trebui sa asculte de sfaturile femeilor pentru. ca ele stiu ce vor. in definitiv, pentru. ele lupta :smurfin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare doar lipsa banilor sa fie singurul complex?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o glum

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×