Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este... Atata ca eu personal nu cred nici in ingeri cu aripile imaculate, nici in Mos Craciun... Poate in Zana Maseluta, dar asta cand o aparea la 12 noaptea sa imi gheraie cearsaful luminata de felinarul de la geam...

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu va socotesc naspa pe toti , din oficiu asa ... ca sunt roman si ma complac . pe urma incep sa iubesc . iubirea din denigrare ... ca sa inteleaga tot bolovanu' .

 

Care este cea mai frumoasa tara pe care ai vizitat-o si de ce?

 

ma scuzati do'nsoara ... nu v-am vazut cand am intrat ca altfel raspundeam mai intai la intrebarea d'stra .

nu stiu cati uameni au timp sa viziteze o tara ... un loc , un oras .. mai merge . revenind ... alaska

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati do'nsoara ... nu v-am vazut cand am intrat ca altfel raspundeam mai intai la intrebarea d'stra .

nu stiu cati uameni au timp sa viziteze o tara ... un loc , un oras .. mai merge . revenind ... alaska

 

Eu ma refeream la faptul ca poti vizita mai multe orase dintr-o tara pt. ati forma o idee generala despre aceasta. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu voi da amanunte in legatura cu identitate mea: nume, prenume, oras.In rest,raspund la orice intrebare decenta.

 

Sa intelegem ca intrebarea in ce oras traiesti ar fi indecenta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care este cea mai frumoasa tara pe care ai vizitat-o si de ce?

 

Romania e cea mai frumoasa...pentru ca aici sunt amintirile si viata mea. :swoon:

 

Sa intelegem ca intrebarea in ce oras traiesti ar fi indecenta :doh:

Deloc.Dar imi rezerv dreptul de a pastra tacere in privinta acestor lucruri:nume,locatie etc. :o:

Editat de lorelai1907

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×