Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe tine sau pe altii?

Si pe mine si pe altii.Stiu ce inseamna sa te simti debusolat si fara un punct de reper,asa ca daca vad pe cineva intr-o situatie asemanatoare,nu ma gandesc niciodata de doua ori:fac tot posibilul sa dau o mana de ajutor,macar un sfat!

 

 

are vreo relevanta daca pe ea sau alti?

tu de ce ai topic de genu asta?

 

acu on: lorelai1907 cati ani ai?

 

36 :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde esti ? De cand pe forum ? De ce ? Mai incolo o sa devin si mai curios, daca imi raspunzi la intrebarile astea :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde esti ? De cand pe forum ? De ce ? Mai incolo o sa devin si mai curios, daca imi raspunzi la intrebarile astea :jester:

Nu voi da amanunte in legatura cu identitate mea:nume,prenume,oras.In rest,raspund la orice intrebare decenta.Initial am "venit" aici pentru a afla niste raspunsuri.Simtindu-ma bine printre roportalieni,curiozitatea s-a transformat in dorinta de a-mi aduce si eu aportul(pozitiv,bineinteles) la aceasta comunitate. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care consideri ca este cea mai frumoasa amintire a ta?

Probabil ca sunt un caz fericit:am foarte multe amintiri frumoase si nu pot face comparatie.Depinde de varsta,de mine,de oamenii langa care ma aflam etc.Exemple de astfel de amintiri:dragostea parintilor fata de mine,nazbatiile de cand eram mica,revolta adolescentina fata de familia mea,de societate si curajul nebun pe care il simteam in acele momente(acum am imbatranit si am devenit mai grijulie/atenta cu viata mea :jester: ),pofta de citit de la o varsta frageda(luam carti de la biblioteca scolii si nu aveam rabdare pana acasa;citeam pe drum...mergand;si ma certau ai mei),primii fiori ai dragostei,prietenia multor persoane fata de mine care m-au imbogatit sufleteste,familia mea actuala,"lumina" pe care o vedeam sau o vad la citirea unei carti bune...nu stiu sunt prea multe.Ce am enumerat aici sunt o mica particica care mi-a venit acum in minte.Nu am nevoie de mult ca sa fiu fericita.Traiesc destul de des sentimentul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×