Sari la conținut
Forum Roportal
Miau13 sd

Pot sa-l uit?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum cateva zile m-am cuplat cu un tip care am crezut ca o sa stea cu mine mult timp... ieri s-a despartit de mine si nu pot sa-l uit! :dance3: as vrea sa fiu din nou cu el, dar acum este cu o colega... ea ma compatimeste, si spune ca ii e teama sa nu ramana singura... ea s-a despartit de el si a inceput sa imi spuna mie... l-am intrebat daca doare... el a zis DA, apoi i-am spus ca asa ma simt si io... ce sa fac? :)

Editat de Amarena
TU ASA SCRII SI LA SCOALA??? SCRIE CUM AI INVATAT LA SCOALA SI CITESTE REGULAMENUL FORUMULUI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand sa te preocupi mai mult de scoala? asta ar fi o solutie... asa nu ai mai avea timp sa te gandesti :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dingo25, cred ca nu mai e nevoie sa iti spun de ce ti-am invizibilizat mesajul. Indiferent cat de la misto era.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dingo25, cred ca nu mai e nevoie sa iti spun de ce ti-am invizibilizat mesajul. Indiferent cat de la misto era.

 

Mesajul nu era la misto. Atunci cand la 13 ani, dupa o relatie care a durat o zi, vi si intrebi aici "pot sa-l uit?" si culmea e ca scri si gresit gramatical mesajul, atunci solutiile nu pot fi altele decat cele 2 scrise de mine in mesajul sters. A doua solutie o repet: tine-te de scoala si totul va fi bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mesajul nu era la misto. Atunci cand la 13 ani, dupa o relatie care a durat o zi, vii si intrebi aici "pot sa-l uit?" si culmea e ca scrii si gresit gramatical mesajul, atunci solutiile nu pot fi altele decat cele 2 scrise de mine in mesajul sters. A doua solutie o repet: tine-te de scoala si totul va fi bine.

 

Cu atat mai grav!

Multumesc totusi ca ai inteles si ai repetat numai a doua parte a mesajului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

să-ţi faci un stoc mare de batiste ca să ai unde pl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pune mana si invata si lasa baietii. Ma inspaimant cand ies dimineata la 8 din casa si vad copilele astea de 15 16 ani cum se duc la scoala. Toate imbracate sumar, cu burtile goale merg agale pe Dorobanti doar doar de or agata si ele vreun smecher cu BMW, mai repede merg la p... decat la scoala! O sa aveti timp si de baietii si de sex, e timp pentru toate, dar cred ca ati luat-o prea inainte. Toate va cuplati, ce expresie...!!! OMG :dance3: numai de asta va arde...vai de mama voastra de copii fara minte...parintii aia nu va vad ce pazesc? De fapt, ce mai intreb ca si parintii va arunca 10 lei de o shaorma si va trimit la scoala, daca ajungeti prin baruri cu cate un smecher va felicita probabil!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, il vei putea uita. Axeaza-ti atentia asupra altor activitatati benefice tie si incearca sa descoperi lucrurile frumoase din jurul tau si, in timp, il vei uita de tot :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×