Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa te abtii s-o trosnesti si sa nu iti mai bagi nasul in telefonul, geanta si buzunarele ei este un sacrificiu enorm, enorm, greu de efectuat si pentru cel mai puternic si iubitor barbat sub soare :roll:

 

"Daca voi nu ma vreti, eu va vreu!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa te abtii s-o trosnesti si sa nu iti mai bagi nasul in telefonul, geanta si buzunarele ei este un sacrificiu enorm, enorm, greu de efectuat si pentru cel mai puternic si iubitor barbat sub soare :roll:

E un sacrifiuciu enorm,dar care sunt dispus sal fac..

 

Pai tocmai...tu crezi ca te vei schimba dupa ce i-ai dat o palma? Ma indoiesc...eu zic ca va fi din ce in ce mai greu cu trecerea anilor. Iti spun sigur ca daca se impaca cu tine, mai devreme sau mai tarziu tot o vei dezamagi cu ceva.

E imposibil sa no dezamagesc niciodata ca totusi sunt om..oameni gresesc..dar nu so lovesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tiii, mamaaa!! :roll:

Femeia acuma se gandeste ca dupa prima palma, o mai veni si alta! Si e bine, doar se gandeste la viitorul ei! Nu mai bine incercai sa iti pastrezi calmul pana aflai cine erau aia? Poate totusi nu era ce credeai tu! Acu' tu stii ce greu o sa o poti "recupera" (DACA mai poti)?! Nu e imposibil, poate se va intoarce la tine...

Cred ca esti genul de tip care isi doreste sa stie si parola de messenger a prietenei... :salut:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tiii, mamaaa!! :roll:

Femeia acuma se gandeste ca dupa prima palma, o mai veni si alta! Si e bine, doar se gandeste la viitorul ei! Nu mai bine incercai sa iti pastrezi calmul pana aflai cine erau aia? Poate totusi nu era ce credeai tu! Acu' tu stii ce greu o sa o poti "recupera" (DACA mai poti)?! Nu e imposibil, poate se va intoarce la tine...

Cred ca esti genul de tip care isi doreste sa stie si parola de messenger a prietenei... :salut:

E foarte greu sa se mai impace cu mine..sunt constient..acum imi zice ca vrea sa fie o perioada singura..o inteleg desi stiu ce inseamna asta ca no sa mai fim vreodata impreuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un sacrifiuciu enorm,dar care sunt dispus sal fac..

Eu te inteleg ca esti dispus, dar parerea mea este ca nu esti capabil sa te abtii. Cand o sa te enervezi data urmatoare si o sa vezi din nou rosu in fata ochilor, o sa uiti ce ai spus acuma si alegi sa-ti versi nervii si sa-i arati cine-i sefu'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu disperi, exista si femei pentru care un sut-doua reprezinta masura dragostei tale. Isi zic: ce pot sa-mi doresc mai mult in viata decat un sot iubitor? Ma pocneste fiindca e gelos; e gelos fiindca ma iubeste tare de tot. Cu cat ma pocneste mai tare - cu atat ma iubeste mai mult. :salut:

 

Nu-ti dai seama...ar trebui sa zici merci, daca nu ar exista femei ca ele, toti barbatii om de grota ar ramane singuri cuc. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E adevarat ca e greu sa te schimbi..dar din iubire poti face cateva sacrificii..spre binele relatiei

Nimeni nu se schimba, nu te mai minti singur. Este o prostie sa crezi ca o vei face.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, pareri peste pareri. Mai ales de la ele. Ele care uita ca in situatii asemanatoare reactioneaza instinctual.

Urla, jignesc, lovesc partenerul/sotul ... Cu ce a fost aia mai buna ca mine !?

Putina ratiune si decenta nu strica fetele !

Va pup !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, pareri peste pareri. Mai ales de la ele. Ele care uita ca in situatii asemanatoare reactioneaza instinctual.

Urla, jignesc, lovesc partenerul/sotul ... Cu ce a fost aia mai buna ca mine !?

Putina ratiune si decenta nu strica fetele !

Va pup !

Sunt de acord cu tine insa ai intarziat cam 2 ani ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×