Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu una , nu m-as intoarce la o persoana care a facut asta .

Si spun asta deoarece si eu am patit-o si am regretat f mult .

 

Prima palma e cel mai greu de dat . Dupa aceea devine obisnuinta sa o lovesti . Si crede-ma ca ai s-o mai faci la cel mai mic amanunt .

 

Si mai gandeste-te ca din mom ce ai prins-o cu ceva ( asta pt ca ai cautat tu ) nu o sa mai poti avea incredere in ea si de acum inainte vei fii si mai suspicios .

 

As zice sa va opriti aici . Ati ajuns deja fix in punctul critic . Neincredere , gelozie , violenta .

Puneti punct pana nu va faceti si mai mult rau .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu una , nu m-as intoarce la o persoana care a facut asta .

Si spun asta deoarece si eu am patit-o si am regretat f mult .

 

Prima palma e cel mai greu de dat . Dupa aceea devine obisnuinta sa o lovesti . Si crede-ma ca ai s-o mai faci la cel mai mic amanunt .

 

Si mai gandeste-te ca din mom ce ai prins-o cu ceva ( asta pt ca ai cautat tu ) nu o sa mai poti avea incredere in ea si de acum inainte vei fii si mai suspicios .

 

As zice sa va opriti aici . Ati ajuns deja fix in punctul critic . Neincredere , gelozie , violenta .

Puneti punct pana nu va faceti si mai mult rau .

Am inteles ca am gresit..Dar ceea ce ma apasa e faptu ca nu stiu daca chiar facea ceva..si ma roade asta ca nu stiu..adica daca era doar cineva care doar vb asa ca amici banauiesc ca-mi spunea..Si nu ascundea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai reactiont instinctual, pentru ca atata poti. Si parerea mea sincera este ca, daca ai putea sa dai timpul inapoi, ai actiona exact in acelasi mod, pentru ca asta e natura ta. Nici nu are rost sa ti se spuna ca alta data sa ai rabdare sa asculti si varianta ei, pentru ca asta ar insemna un progres din partea ta si nu esti capabil. Vei reactiona identic. Unde a mers prima palma, merge si a doua. Sau ce i-oi mai fi dat tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai reactiont instinctual, pentru ca atata poti. Si parerea mea sincera este ca, daca ai putea sa dai timpul inapoi, ai actiona exact in acelasi mod, pentru ca asta e natura ta. Nici nu are rost sa ti se spuna ca alta data sa ai rabdare sa asculti si varianta ei, pentru ca asta ar insemna un progres din partea ta si nu esti capabil. Vei reactiona identic. Unde a mers prima palma, merge si a doua. Sau ce i-oi mai fi dat tu.

Sincer daca as putea da timpul inapoi as ascultao..voi fetele stiti cum suntem noi..pretuim ceva decat dupa ce il pierdem..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca incepe sa te roada care-i adevarul , e tocmai ce am scris mai sus . Neincrederea si.a sadit casa in mintea ta si nu o vei putea scoate crede-ma .

 

Poate ca nu ti-a spus pt ca ii era frica ca vei crede altceva . Daca a mai avut vreun amic vreodata si tu ai fortat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce ti-ai pierdut increderea in ea, ce rost mai are sa mai fiti impreuna?

crezi ca daca nu te-ar fi parasit ati fi avut in continuare o relatie frumoada? pana cand? pana la o noua suspiciune, o noua palma?

 

iar din punctul ei de vedere, e clar, n-are motive. Poti sa te consideri norocos daca accepta sa vb cu tine la telefon, sper ca n-ai alte pretentii

Editat de fulgdenea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au mai fost chesti de genu cand o cauta x si y..si mia spus si nu iam zis nimic...e si vina ei ca mia ascuns..de data asta de ce nu mia zis?

 

din moment ce ti-ai pierdut increderea in ea, ce rost mai are sa mai fiti impreuna?

crezi ca daca nu te-ar fi parasit ati fi avut in continuare o relatie frumoada? pana cand? pana la o noua suspiciune, o noua palma?

 

iar din punctul ei de vedere, e clar, n-are motive. Poti sa te consideri norocos daca accepta sa vb cu tine la telefon, sper ca n-ai alte pretentii

Daca mi-ar spune nar fi niciun motiv de suspiciune..Numai daca imi ascunde..increderea poti sa ti-o recapeti ..nu vorbeste la telefon ma mai intreaba cateodata pe internet ce mai fac..

Editat de heidy
citat prea lung

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-ai umblat in telefon s-o controlezi? Ai dat sms si ai sunat de pe telefonul ei sa verifici cine e ala? De unde stiai ca e un ala si nu o aia din mesajul bine, visez urat? :lol: ce ai facut dupa aia nici nu mai comentez. :> Cred si eu ca nu te mai vrea.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Au mai fost chesti de genu cand o cauta x si y..si mia spus si nu iam zis nimic...e si vina ei ca mia ascuns..de data asta de ce nu mia zis?

 

 

Daca mi-ar spune nar fi niciun motiv de suspiciune..Numai daca imi ascunde..increderea poti sa ti-o recapeti ..nu vorbeste la telefon ma mai intreaba cateodata pe internet ce mai fac..

Ca i-am scris ma handeam la tine si a raspuns e de bine..si am sunat sa ma conving si era baiat..Acum dupa 3 ani totu e pierdut..Si o iubesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×