Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ajutati-ma cu sfaturi..Nu stiu ce sa fac..Dupa 3 ani intro relatie..am ajuns sa mi se zica ca nu ma mai iubeste sau ca nu mai simte nimic pt mine si alta data ar fi facut orice pt a salva relatia asta...totu sa intamplat duminica trecuta...ea dormea si am descoperit niste numere care nu le avea in memorie si am dat mesaje si am avut surpriza sa raspunda cineva bn vis urat u ce faci?..lam sunat pe tip si mia zis sa ma bucur de ea..si so pastrez..Si n-am reactionat cum trebuia...Si am dat ine a si acum zice ca nu mai simte nimic pt mine o fi adevarat? Dati-mi sugesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca as fi in locul tau, n-as mai spera sa ma impac cu ea! Iubirea nu stiu daca i-a trecut asa dintr-o data, ca nu trece asa repede. Cel mai probabil, ea tinea legatura cu altii in timp ce era cu tine si asa i s-a luat. Ceea ce nu e frumos e ca i-ai umblat in telefon. De dat in ea, nici nu mai discutam. Eu nu m-as mai impaca cu tine pentru faza asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Cum a deconspirat-o James Bond pa Mata Hari in timp ce aceasta, neatenta, dormea" :hi:

.....vorba cantecului, nasol moment, misto coliva. :> :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu daca as fi in locul tau, n-as mai spera sa ma impac cu ea! Iubirea nu stiu daca i-a trecut asa dintr-o data, ca nu trece asa repede. Cel mai probabil, ea tinea legatura cu altii in timp ce era cu tine si asa i s-a luat. Ceea ce nu e frumos e ca i-ai umblat in telefon. De dat in ea, nici nu mai discutam. Eu nu m-as mai impaca cu tine pentru faza asta!

 

Ba nu! I s-a luat cand a dat in ea. Si cand i-a umblat in telefon.

 

Iti meriti soarta, Szzillaarrdd!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutati-ma cu sfaturi..Nu stiu ce sa fac..Dupa 3 ani intro relatie..am ajuns sa mi se zica ca nu ma mai iubeste sau ca nu mai simte nimic pt mine si alta data ar fi facut orice pt a salva relatia asta...totu sa intamplat duminica trecuta...ea dormea si am descoperit niste numere care nu le avea in memorie si am dat mesaje si am avut surpriza sa raspunda cineva bn vis urat u ce faci?..lam sunat pe tip si mia zis sa ma bucur de ea..si so pastrez..Si n-am reactionat cum trebuia...Si am dat ine a si acum zice ca nu mai simte nimic pt mine o fi adevarat? Dati-mi sugesti

Nu stiu ce sa mai zic..Ai dreptate ca nu a fost frumos ca mam uitat in telefonu ei dar daca nu ma uitam nu descopeream..Si nici cu datu in ea si mie imi pare rau si regret dar pe moment am fost orbit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu numai ca i-ai umblat in telefon, nu numai ca ai trimis sms, dar ai mai si sunat?! Si ai mai si dat in ea.. pentru ce? Ca i-a zis ala "bine, vis urat"? Ti s-a parut ca ar avea ceva de impartit cu ala dupa ceea ce a zis?

Lasa fata in pace, vezi-ti de treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu numai ca i-ai umblat in telefon, nu numai ca ai trimis sms, dar ai mai si sunat?! Si ai mai si dat in ea.. pentru ce? Ca i-a zis ala "bine, vis urat"? Ti s-a parut ca ar avea ceva de impartit cu ala dupa ceea ce a zis?

Lasa fata in pace, vezi-ti de treaba.

Ai dreptate..Dar pe moment mi-am pierdut cumpatul..ca la telefon respectivul a zis sa ma bucur de ea si so pastrez ca el s-a bucurat...si am reactionat asa ca am mai trecut prina sa ceva tot la o relatie de lunga durata si am crezut ca iar patesc asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiatule , daca tu asa iti tratezi prietena , am mari indoieli in ceea ce priveste caracterul tau .

 

 

In primul rand nu ai ce cauta in tel ei , mai ales pe furis . Daca aveai vreo banuiala , puteai sa o intrebi , nu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai baiatule , daca tu asa iti tratezi prietena , am mari indoieli in ceea ce priveste caracterul tau .

 

 

In primul rand nu ai ce cauta in tel ei , mai ales pe furis . Daca aveai vreo banuiala , puteai sa o intrebi , nu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×