Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa cred ca numai prostituatele se fac asa de FRUMOASE, sau toata lumea???? NU cred, dar s-ar putea ca prin acea zona sint mai inventive femeile ... cand vine vorba de frumusete.

 

In UK am vazut fete pakistaneze si indience care se dadeau cu "chlorine bleach" pe fatza sa devina albe si frumoase!!!! cu riscul sa orbeasca sau sa li se intimple ceva catastrofic sanatatii. Aveau de tzinut pe piele solutia lesioasa timp indelungat pana culoarea pielii natural maro .... devenea alba si pe urma da-i cu machiaj colorat!!!!

 

Detest toate aceste metode dar si persoanele care se prefac!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ala e Best Face.... :P :doh:

 

Mai ca am cosmaruri noaptea asta...

 

ca e sau nu , asa li se spune . Adevarul e ca altii folosesc tone de machiaje pentru a avea un ten perfect , chiar si daca pentru cateva ore ... fac si fetele acestea ce pot :P - nu toate arata rau , dar e prea evident ... Unele isi aplica atatea substante si creme ca pana la urma ajung sa aiba o fata atat de perfecta si neteda , parca ar fi de portelan . Ei , nici asa nu as iesi pe strada ...

... Lifting facial , acasa , ieftin si rapid ... :P :P ;)

 

Detest toate aceste metode dar si persoanele care se prefac!!!!

 

metodele sunt socante .

Dar persoanele de ce le detesti ? Eu pot sa detest o persoana doar pentru ca face ce nu as face eu niciodata . Mai degraba detest minciuna .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×