Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca tot sunt pasionata de coreeni , :P , iata ce am mai aflat despre persoanele asiatice .

Ulzzang ( best face ) i se spune unei persoane cu chip atragator , dar majoritatea folosesc termenul pentru a descrie persoanele devenite celebre datorita infatisarii . Tinerii deveniti ulzzang isi fac poze si le posteaza pe internet , participand la diverse concursuri si aparand pe coperte ale revistelor .

 

Prima data cand am vazut poze , unele m-au inspaimantat de-a binelea . Atat de mari si negri . Par atat de naturali , dar de fapt folosesc lentile speciale pentru ochii asa de mari . Unele seamana cu ceea ce baietii nostri ar numi :doh: pitzipoance ...

Sa vedem ce pareri aveti .

 

Folosesc alb sub ochi si lentile de diferite nuante .

 

Iata un site cu pasii unei transformari . Nu il pot incarca aici .

http://www.youtube.com/watch?v=R5RxdCH25GE...player_embedded

post-15872-1257014595_thumb.jpg

post-15872-1257014594_thumb.jpg

post-15872-1257014608_thumb.jpg

post-15872-1257014614_thumb.jpg

post-15872-1257014620_thumb.jpg

post-15872-1257014628_thumb.jpg

post-15872-1257014633_thumb.jpg

post-15872-1257014639_thumb.jpg

post-15872-1257014644_thumb.jpg

post-15872-1257014649_thumb.jpg

Editat de Dany29

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

albii vor să fie bronzaţi, negrii să fie albi, cei cu părul creţ vot păr drept şi invers, cei graşi vor să fie slabi, cei slabi vor să mai pună c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa am o fata de portelan , cred ca nu as iesi pe strada :P . As fi mai criticata decat daca as iesi in chiloti . Sunt si eu pentru frumusetea naturala , cu machiaje discrete . Dar e ceva totusi , sa poti sa te transformi atat de radical ( daca ati vazut filmuletul ) .

Unele sunt cute , altele sperie , altele sunt prea exagerate . Si sunt si baieti , nu doar fete ...

 

Ma sperie unele cu ochii aia :doh: parca-s extraterestrii... mie una nu-mi plac. Tocmai ochii aia strica tot

 

Vezi filmul , cum arata inainte si dupa , poate ca totusi ochii ajuta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as fi in stare sa imi fac asa ceva ... E socant , nu-i asa ce fac unii pentru frumusete ?

 

mai incerc sa adaug filmul de sus

 

Editat de Dany29

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu as fi in stare sa imi fac asa ceva ... E socant , nu-i asa ce fac unii pentru frumusete ?

Ar fi bine daca ar fi pt frumusete, dar la ei e o prostie, mie nu mi se par frumosi ochii aia mari de extraterestru...horror :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi bine daca ar fi pt frumusete, dar la ei e o prostie, mie nu mi se par frumosi ochii aia mari de extraterestru...horror :doh:

 

:P

 

 

coreeano, de ce ai ochii aşa mari? :P

 

nu toate sunt coreence .

Editat de Dany29

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×