Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Cum uitati o persoana ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ohoo, si cata experienta are...Asa i-am spus si eu: numai cate poze are cu prietena (din strainatate, din tara, de peste tot). Pe mine ma dor toate lucrurile astea! Si tot mie imi spune ca sunt distanta si ca nu vreau nimic. Cu greu ma abtin sa nu ii trimit mesaje, azi nu am mancat nimic...ma gandesc, daca m-as fi culcat cu el, cu siguranta eram moarta si ingropata acum. Atat de afectata as fi fost si i-am spus si lui toate lucrurile astea!

 

Daca o faci, cu siguranta vei fi - pentru el

Nu pare ca vrea si altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ca iti spune si asa. Asta nu spune nimic. Pur si simplu imi reproseaza mereu ca ii scot ochii cu iubita lui, dar nici de ea nu zice nimic. Pur si simplu ca nu e fericit cu ea, nu o sa se insoare pana nu isi gaseste sufletul pereche si asa mai departe. E bataie de joc si profita de ideea ca stie ca tin la el. Am recunoscut in fata lui multe lucruri si i-am zis ca as da orice sa-l pot minti, dar nu pot s-o fac.

Ma intreb in orice moment: ce se va intampla cu mine peste ani? Ca il vad ca renunta asa usor daca ii zic ca eu nu accept anumite lucruri (sa fie si cu aia in continuare). E normal ca in fata lui sa fiu mai copil, e diferenta de 6 ani intre noi si eu nu am experienta lui, dar asta nu-i da dreptul sa isi bata joc de mine.

 

 

 

La noi e diferenta de 4 ani . Dar nu cred ca diferenta e chiar marea problema .

Problema la al tau este ca are o relatie de 5 ani ..ceea ce e destul de complicat..

 

Si f important . Nu

Editat de Ivanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu greu ma abtin sa nu ii trimit mesaje, azi nu am mancat nimic...ma gandesc, daca m-as fi culcat cu el, cu siguranta eram moarta si ingropata acum. Atat de afectata as fi fost...... si i-am spus si lui toate lucrurile astea!

 

Citind ceea ce scrii, imi tot vin in minte niste versuri de-a lui Octavian Goga :>

 

Ursita unei zodii rele

Din nou

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o faci, cu siguranta vei fi - pentru el

Nu pare ca vrea si altceva

 

Crezi? Si daca imi da teapa? Ca doar stie cat tin la el! Nu uita si de relatia lui de 5 ani (doarme cu ea in fiecare seara). :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saharian vroia sa zica ca : Cu siguranta vei moarta pt el daca o faci ! Adik nu vei mai exista pt el .

 

 

 

Saharian , te contrazic un pic , stii dc : Daca ii place cum o face , s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi intrebare ca si pe celalat topic? S-au inmultit genul asta de barbat - care nu se multumeste nici macar aparent cu o singura femeie? E criza de barbati? Sunt prea multe femei? Ce se intampla?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit undeva explicatia ....

 

Inteligenta general planetara este o cantitate fixa

 

Populatia creste :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit undeva explicatia ....

 

Inteligenta general planetara este o cantitate fixa

 

Populatia creste :lol:

 

Asta inseaman ca femeile sunt din ce in ce mai proaste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta inseaman ca femeile sunt din ce in ce mai proaste

:>

asa o afirmatie ma duce si pe mine cu capul tot acolo. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pus punct , dupa ce i-am facut un mic test . Am aflat tot ce ma interesa , am aflat cat il duce mintea si pana unde poate merge.

 

 

Si mi-am zis : " Fato , tu esti normala , EL e cel defect . Nu-l lasa sa-ti defecteze si tie felul de a fii si sa-ti distruga principiile de-o viata " .

 

 

Nu ma mai atinge cu nimic el acum . Mi s-a mai intamplat si cu altii .

Eu sufar , sufar , accept , ma sacrific ...dar cand am zis STOP , e ireversibil .

 

Sunt o balanta veritabila !

 

 

Asa ca : totul s-a terminat din partea mea .

El a mai incercat , dar cand stiam tot , tot ce el nu stie inca ca am aflat despre el ...l-am vazut ca pe un kkt in ploaie .

Nu l-am mai revazut si nu ne vom mai vedea .

Din partea mea , e mort si ingropat .

 

 

Eu mi-am revenit , am avut azi un examen si ma axez pe ceea ce e important cu adevarat pt mine in mom asta .

Nu era EL !

Editat de Ivanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×