Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Cum uitati o persoana ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A nu ..intentia nu e sub nici o forma o reimpacare din partea mea . Nu revin la fosti prieteni niciodata .

 

Ruptura s-a produs cand m

Editat de Ivanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a propus sa fiu cea oficiala ...dar ca in caz ca...vor mai exista pe langa . Dar eu voi fi cea mai respectata si la mine acasa va veni , nu la altele.

 

E ceea ce cauta toate femeile ..E prea vanat ..

Ce cinste ti-a facut sa-ti propuna sa se mute la tine, vorba ta sa se bata toate femeile pentru asa ceva iar tu sa-i dai cu piciorul... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omu ` pare un cuceritor, ce aveti cu el? Cand un barbat e asa trebuie doar sa ai nervii tari. In rest poti fi foarte fericita. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omu ` pare un cuceritor, ce aveti cu el? Cand un barbat e asa trebuie doar sa ai nervii tari. In rest poti fi foarte fericita. :doh:

 

daca nu ai nervii tari , ajungi sa iti tai venele ... poate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acasa , nu inseamna la mine acasa . Insemna la el sa ne mutam .

Dar mi s-a parut pripit si mi s-a parut si complet nebunesc .

 

 

 

Da , iti trebuie nervi sa suporti asa o persoana , iar eu nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana acolo nu m-a dus mintea :P :doh:

 

 

Nu m-am referit strict la tine .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acasa , nu inseamna la mine acasa . Insemna la el sa ne mutam .

Dar mi s-a parut pripit si mi s-a parut si complet nebunesc .

 

 

 

Da , iti trebuie nervi sa suporti asa o persoana , iar eu nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pt ca nu l-as putea avea doar pt mine niciodata . Si am decis sa-l uit decat sa-l impart.

 

Doamne, cat ma regasesc in fraza asta a ta! Am ochii umflati de plans si abia ma tin pe picioare! Il iubesc de cand eram mica, dar el imparte patul in fiecare seara cu iubita lui pe care culmea, sustine ca nu o iubeste. Cred ca ne-ar tine pe amandoua si decat sa il impart, mai bine ma retrag si eu. Imi vine sa urlu pentru ca nici nu sunt o fire puternica...sufar, mi-e rau, nu mananc...ma pierd pur si simplu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca ma omoara intrebarea asta .. Sunteti facuti sa nu fiti monogami ?

Nu, nu sunt facuti sa fie monogami. Poate numai dupa ce s-au saturat bine de femei, desi nu stiu cand se satura de ei de asa ceva :lol:

 

Timpul e singurul care vindeca. Si activitatea sociala, insa fara a cauta un umar masculin pe care sa "plangi" si caruia sa-i oferi sperante desarte. Orice suferinta ne face sa devenim mai puternici. Dar atata timp cat stam si ne gandim la cel de care ne-am despartit, ne facem viata mai grea decat trebuie. Stiu ca e mai usor de spus decat de facut, insa nu imposibil.

Si o noua relatie nu vindeca ranile din fosta relatie, decat daca au fost inchise si cicatrizate inainte de noua relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×