Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pnl-ul se voia pe cai mari. Doar ca a ajuns dedesubt, il calareste psd-ul cum vrea si pe unde vrea.

Citu pa-pa premier, citu si pnl pa-pa finantele, buna afacere.:lol2:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vaaii, dar ce faci duoamna te culci sanatos si te trezesti mort, te iei de florinel câcâțu? ca joaca la poker banii de pensii?  stim ca tu nu ai mai prins minister, ca a trebuit sa le dea psd-ului, lasa, nu plange nici florinel n-a prins. vai dar in ce hal ati ajuns, si ce bine-mi pare. :o:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acum Citu i-a trimis lui Turcan ministerul de finante in control la ministerul muncii.

Priceless.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pnl-ul e terminat, gata. Mi-e scarba de ei si de jocurile lor, doar ca sa mai apuce o zburatura de putere. Multi au votat Pnl tocmai ca sa nu fie Psd la butoane, dar... surpriza! Un rahat. Greataaaaa

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns vai de ei. S-au cramponat de citu, citu de scaunul de premier, i-au refuzat pe usr ca si-au incordat muschii si acum si-au luat-o in barba grav ca au dat peste un bully mai mare ca ei. Usr-ului o sa ii prindă bine sa fie in opozitie.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mvaiiii.... Au furat motorina de la Baza militara americana Kogălniceanu timp de 4 ani în valoare de 2 mil.dolari.

Asa ceva.... :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

România secolului 21: locatarii aruncă gunoiul pe geam. Ce amenzi riscă aceștia

https://www.monden.ro/romania-secolului-21-locatarii-arunca-gunoiul-pe-geam-ce-amenzi-risca-acestia.html

*M-am ingrozit la acest peisaj, insa de ce s-a lasat gramada sa creasca asa de mare???   Mi se pare cladirea bun de daramat, nu cred ca pe geamuri au fost aruncate toate alea de locatari.  Asta-i in Hunedoara, cand Primarii au altele pe lista care primeaza!!!   

https://www.monden.ro/bucurestenii-convietuiesc-cu-sobolanii-prefectul-capitalei-sustine-ca-problema-va-mai-dura-cateva-luni.html 

"Bucureștenii sunt nevoiți să conviețuiască alături de șobolani, șoareci și gândaci. Vietățile s-au înmulțit în Capitală din cauza gunoiului neridicat de câteva luni bune, însă autoritățile nu par să fie intrate în alertă."

Unde-s zilele cand se spalau de 2 ori pe zi trotarele capitalei ???

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×