Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Gaslight a spus:

Astea-s doar vorbe care dau bine :derisive:

:smile: Tu nu poti intelege asa ceva, decat in timp..., candva!

Din partea mea poti sa-ti exprimi punctul de vedere...

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 45 minute, Lucia N a spus:

Eu am o parere buna despre toti oamenii, despre toata lumea (atat vazuta, cat si nevazuta) si acord, fara nicio exceptie, circumstantele atenuante, sa zic asa.

Ok, deci tu ai o parere buna despre monstrul din Caracal si ii acorzi circumstante atenuante? Mmmm ... ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 minute, Gaslight a spus:

Ok, deci tu ai o parere buna despre monstrul din Caracal si ii acorzi circumstante atenuante? Mmmm ... ?

Ioi! Faptul ca te-ai si pozitionat pe rezonanta "monstrului din Caracal", nefiind vorba despre asa ceva, acum iti ceri  si "dreptul" la "circumstante atenuante", din aceasta pozitie..., eu nu pot decat sa transmit mai departe situatia ta, fiindca ma depaseste, neaflandu-ma pe aceeasi lungime de unda cu tine si cu "monstrul din Caracal" . Eu raman la ceea ce-am zis...:smile: (si nu-ti voi mai raspunde; nu-mi prea place sa raspund celor care provoaca intentionat off-lin-urile si din cate observam, te incadrezi perfect!)

On: Melescanu nu are ce cauta in functia de Presedinte al Senatului Romaniei!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Lucia N a spus:

Eu am o parere buna despre toti oamenii, despre toata lumea (atat vazuta, cat si nevazuta) si acord, fara nicio exceptie, circumstantele atenuante, sa zic asa.

La asa o afirmatie era si logic sa te intrebe Gas asta:

Acum 32 minute, Gaslight a spus:

Ok, deci tu ai o parere buna despre monstrul din Caracal si ii acorzi circumstante atenuante? Mmmm ... ?

Chiar nu poti sa isi asumi ce spui, Lucia, si o dai la intors cu de astea?

Acum 21 minute, Lucia N a spus:

Ioi! Faptul ca te-ai si pozitionat pe rezonanta "monstrului din Caracal", nefiind vorba despre asa ceva, acum iti ceri  si "dreptul" la "circumstante atenuante", din aceasta pozitie..., eu nu pot decat sa transmit mai departe situatia ta, fiindca ma depaseste, neaflandu-ma pe aceeasi lungime de unda cu tine si cu "monstrul din Caracal" . Eu raman la ceea ce-am zis...:smile: (si nu-ti voi mai raspunde; nu-mi prea place sa raspund celor care provoaca intentionat off-lin-urile si din cate observam, te incadrezi perfect!)

 

Daca ramai la ce ai scris si iti asumi atunci raspunde-i lui Gas, nu o mai da cotita. ai spus ca ai o parere buna despre TOTI OAMENII si acorzi FARA EXCEPTIE circumstante atenuante, si acum o dai cu lungimile de unda si ti se pare ca te provoaca lumea.

Editat de Enki
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Gaslight a spus:

:eek: Ce-or fi alea off-lin-uri? :eek:

Stii foarte bine ce sunt, asa ca nu mai juca teatru!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Gaslight a spus:

Ei, lasa ca nu stam sa masuram lungimile de unda la aceasta ora nu foarte tarzie din noapte :tongue:

Lucia e off-line cu dialogul tot timpul.

Adica, posteaza ceva, si cand sa aprofundeze sau sa explice, nu mai raspunde, e un fel de offline.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Enki, chiar ma gandeam c-o sa apari!:laugh:

Comenteaza tu, ca tu esti cu astea.

On:

Eu chiar daca-l votez pe Barna in turul I, nu inseamna ca-l votez pe Iohannis in turul II...:laugh:

 

 

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×