Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 18 minute, Gaslight a spus:

aveau doar doua scopuri: sa il salveze pe Dragnea 

Aci nu sunt de acord cu ceea ce zici, fiindca a demonstrat contrariul, in sensul ca "a pus umarul" sa faca "jocurile" altora. Nu stie ce-nseamna "munca in echipa" , vorba presedintelui PNL,  care tocmai ce-a comentat despre reactia lui Rares Bogdan referitoare la declaratia lui vis-a-vis de IT-isti.

https://www.stiripesurse.ro/video-ludovic-orban-il-urecheaza-pe-rare-bogdan-via-a-intr-un-partid-politic-presupune-anumite_1356308.html

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bre, Viorica e cel mai prost și mai agramat prim-ministru din toată istoria României. A fost pusă de Dragnea, într-un anumit moment, din lipsă de alte opțiuni, cu scopul de a ține aproape, adicătelea, de a nu se abate de la vectorul venit de sus.

Vă rog să mă contraziceți dacă am exagerat...

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oivicar e o anagramata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hotarati-va o data.

Ba vreti sa moara toti ungurii.

Ba va suparati ca ocupa cimitirul.

Daca mor, ce-ar trebui sa ocupe?

Scala din Milano?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
37 minutes ago, Sherlock said:

Hotarati-va o data.

Ba vreti sa moara toti ungurii.

Ba va suparati ca ocupa cimitirul.

Daca mor, ce-ar trebui sa ocupe?

Scala din Milano?

Pai sa-l ocupe pe dinauntru daca tot fac atata scandal. Ia-ca la anul ii pomenim si pe ei... Nu stiu de ce uita ca aici e Romania. Ce tupeu au sa vina mizeriile aici sa isi faca de cap, unde se cred...

Editat de Teddy ''-''
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gasca de la Voluntari a asteptat cu rabdare si entuziasm ca Dragnea sa intre la puscarie si sa puna mina pe putere in PSD, insa s-a impiedicat de Veorica de la Videle ha ha ha.

Orb sa fii sa nu vezi ca susnumita Veorica tine cu dintii de ciolan mai abitir decit tinea Dragnea de libertate :derisive:

Presimt ca va curge mult singe ca nu se vor lasa ei prostiti de proasta statului :yu:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce nu si-a depus mandatul de Prim-Ministru! PSD ar trebui sa treaca urgent in opozitie si daca vor sa schimbe ceva la ei, apoi de pe acea pozitie sa inceapa sa construiasca, daca o sa mai poata...

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cind era mica si proasta, Veorica se uita cu jind la filme cu Margaret Thatcher si Angela Merkel, si visa sa fie si ea desteapta. Acum, daca renunta de bunavoie la ciolan, ar deveni din nou proasta ... in ochii ei, desigur, ca in ochii nostri e la fel de proasta ca atunci cind era mica :baby:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×