Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, Enki a spus:

Daca nu esti marioneta, explica in cuvintele tale de ce alegi sa nu votezi la referendum. Hai, arata-ne ca gandesti cu capul tau, sa aflam si noi ce e inauntru, ca dupa cum ti-am zis, de cate ori scrii ceva, razbate pana aici un sunet de conserva goala.

:laugh: Iti dai seama ca tot ceea ce spui tu la adresa mea este despre tine, de fapt?!

Te las sa constientizezi asta...(ca eu oricum nici nu am citit si nici nu citesc ce scrii la adresa mea, ca tot ceea ce tu scrii nu faci decat sa-ti scoti la suprafata "interiorul" tau)

On: Din observatiile mele, procentajul PSD va fi oricum peste cel al PNL.

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama ca incerci sa pari profunda si inteleapta, dar folosesti niste sabloane de care si copiii de gradinita ar rade?

Hai, raspunde la intrebare si lasa ifosele astea superioare, ca nu dau doi bani pe ele.

asta era intrebarea

Daca nu esti marioneta, explica in cuvintele tale de ce alegi sa nu votezi la referendum

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Enki a spus:

Iti dai seama ca incerci sa pari profunda si inteleapta, dar folosesti niste sabloane de care si copiii de gradinita ar rade?

Hai, raspunde la intrebare si lasa ifosele astea superioare, ca nu dau doi bani pe ele.

asta era intrebarea

Daca nu esti marioneta, explica in cuvintele tale de ce alegi sa nu votezi la referendum

:laugh: Nu-ti raspund la provocari..., asa ca provoaca-te in continuare si scoate tot din tine la suprafata!

On: Mi-a placut mesajul lui Tariceanu!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca pentru tine invitatia sa spui in cuvintele tale de ce alegi sa nu votezi la referendum este o provocare, atunci nu ma mira ca orice zici aici suna a conserva goala. Trebuia sa imi dau seama ca iti cer prea mult sa spui ceva din capul tau.

Acum 3 minute, Lucia N a spus:

:laugh: Nu-ti raspund la provocari..., asa ca provoaca-te in continuare si scoate tot din tine la suprafata!

On: Mi-a placut mesajul lui Tariceanu!

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, Lucia N a spus:

:laugh: Nu cred ca PNL va fi inaintea PSD, deoarece multi oameni spun ca nu-l mai vor pe Iohannis presedinte si stim ca acesta este sustinut de PNL!

Poate, dar nici nu spun ca îl vor pe dragnea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu Lucia, răspunde, omul lui Dumnezeu, de ce nu votezi DA la cele două întrebări pertinente și de bun simt de la Referendum? 

 

Nu contează cine le pune, CONTINUTUL lor contează! Așa cum este și conținutul în Biblie și spune ,,Sa nu furi.''

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Stu' a spus:

Tu Lucia, răspunde, omul lui Dumnezeu, de ce nu votezi DA la cele două întrebări pertinente și de bun simt de la Referendum? 

 

Nu contează cine le pune, CONTINUTUL lor contează! Așa cum este și conținutul în Biblie și spune ,,Sa nu furi.''

:laugh: A raspuns deja Tariceanu si nu numai el.

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce raspuns e asta?  :laugh:   De marioneta?

uite, pune-ti-o la poza de profil, sa stim cu cine vorbim

image.png.14b743e94e06cdd047d67b76daf09864.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×