Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

trei guverne într-un an,

plus premierul Japoniei plimbat pe la Muzeul Satului, din lipsa de locatar la Victoriei nr.1.

 

 

incredibil.

 

post-99014-0-66594900-1516298280_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai unde's femeile alea care mereu sint cele mai nu stiu cum in prima linie in toate revistele si stirile romanesti care cuceresc planeta prin talentele lor de super gazde sau super modele sau actrite sa-l fi plimbat pe inaltul oaspete prin toate localurile ca le place distractia si japonezilor.   A fost frumos din partea lui ca totusi a dat liber la calatorie fara viza in Japonia romanilor.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post-99014-0-63750500-1520701767_thumb.jpg


.

 

la congresul PSD, Dragnea si-a pus prietena (sau ce-o fi) în primul rând, între C.Dan si Fierea.

 

ca sa vezi coincidente.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E logodnica, se vor casatori ... am citit in ziare ca va face un anunt de curand.   Nu stiu cat este de corect aceasta etalare al tinerei fara o explicatie la cei prezenti.

Eu nu m-a fi dus sa se uite lumea la mine ca la un purcelus de cadou ... consider o injosire pentru ea ca este numita de presa drept si numai iubita.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de parere ca ce nu a reusit miscarea rezist de la infiintarea sa pana la desfiintare, deoarece e cazul sa -si ceara desfiintarea, a reusit Victor Ponta. Pe furis ca hotii dar eficient. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Senatorul PNL Florin Cîţu, preşedinte al Comisiei economice din Senat, acuză PSD-ALDE că „au pus ochii și pe banii românilor din Diaspora”, întrucât, în ședința de joi a Guvernului, s-a adoptat proiectul de lege potrivit căruia sumele de peste 2.000 de euro trimise de români în tară, dacă nu sunt justificate prin documente, să fie confiscate."

evz

Asta-i culmea nesimtirii!!!  Politicienii fura cu carul, legal ... iar eu sa "justific" banii mei de aici ca trimit la sora mea sa nu crepe de boala si foame, pentru care ei nu sint nevoiti sa justifice nimic.   Au uitat sa dea si un nume actului e justificare.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×