Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sint jigniri, ci este realitatea :meeting:

Ma rog, daca se simte jignita i-ar putea actiona in judecata pe cei care-i contesta inteligenta, dar sint sanse foarte mari sa piarda procesul :lol2:

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Viorica Dăncilă și-a anunțat marți, în mod oficial, candidatura pentru poziția de președinte al României din postura de candidat al PSD.

Io sper ca românii, în cele din urmă, să nu înghită „gluma”.

Dar de va fi să fie, aș avea vreo câteva ținte exotice. Până acum, cu cei oleacă de bani pe care i-am câștigat cinstit în cariera mea de inginer, la o primă strigare m-am gândit la Congo, Madagascar sau Costa Rica. Nu știu, mai văd eu...

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Vriies a spus:

Viorica Dăncilă și-a anunțat marți, în mod oficial, candidatura pentru poziția de președinte al României din postura de candidat al PSD.

 

Este surprinzatoare aceasta candidatura! Speram ca aceasta coalitie, PSD-ALDE, sa mearga la prezidentiale cu Tariceanu!

Eu o sa-l votez pe Tariceanu, asa cum am mai spus si mai demult.

Daca Tariceanu renunta, pe Dancila eu n-o voi vota, asta-i clar, mai ales ca eu ma asteptam ca ea sa-si fi dat demisia, in niciun caz ca va fi desemnata de-a candida la prezidentiale!

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
15 minutes ago, Lucia N said:

Este surprinzatoare aceasta candidatura!  

 

Pe naiba, surprinzătoare! Este sindromul urcării puterii la cap coroborat cu cel al prostiei. 

21 minutes ago, Lucia N said:

 

Eu o sa-l votez pe Tariceanu, asa cum am mai spus si mai demult.

 

Cum ar spune românu': „scăpai de dracu, da' am dat de tasu!” (Deși corect, ar fi:  tată-său sau tată-su).

Hai, bre, Luci! Dintr-o mie flori colorate tocmai p'ăsta-l găsiși? Și nesimțit și tupeist și cu un dosar cât 10 biblii la un loc! :laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Vriies a spus:

 

 

Hai, bre, Luci! Dintr-o mie flori colorate tocmai p'ăsta-l găsiși? Și nesimțit și tupeist și cu un dosar cât 10 biblii la un loc! :laugh:

:laugh: Da, dintre toti este cel mai potrivit, sa zic asa!

Pe actualul presedinte nu-l voi vota.

 

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lucia o sa fie una dintre cei 4-5% care îl vor vota pe Craiu-cu-5-neveste și credincios nevoie mare și plin de dragoste, de da pe-afara..

 

Ce bărbat!!

Nu, Lucia? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, Stu' said:

... Craiu-cu-5-neveste și credincios nevoie mare și plin de dragoste, de da pe-afara..

 

Ce bărbat!!

 

Ca să respectăm adevărul istoric, cu privire la majoritatea, e vorba de foste neveste. Acu', dacă ele n-au corespuns, nu-i vina omului. :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Stu' a spus:

Lucia o sa fie una dintre cei 4-5% care îl vor vota pe Craiu-cu-5-neveste și credincios nevoie mare și plin de dragoste, de da pe-afara..

 

Ce bărbat!!

Nu, Lucia? :)

:laugh: Nu!

Sper sa nu ajung sa votez USR! Dar daca va "trebui" sa-i votez, o s-o fac!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Vriies a spus:

Ca să respectăm adevărul istoric, cu privire la majoritatea, e vorba de foste neveste. Acu', dacă ele n-au corespuns, nu-i vina omului. :laugh:

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×