Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce vă supără Dragnea? Am citit că este vânat pentru te miri ce...

Persecuția mea a început imediat după ce a fost instalat Hellwig. De ce corupția S.N. a picat în cârca lui Dragnea? De când făcea asta?

Mai multe lucruri dubioase sunt despre Hellvig:

https://moaraluigelu.blogspot.com/2017/11/eduard-hellvig-seful-sri-ascensiunea-sa.html?m=1

 

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...pe când Hellvig are un profil de director de închisoare. Nu contest capacitatea, ci integrarea completă cu idealurile...umane. (Domnia sa, fost șef PUR!)

Vina este 100% a românilor că Hellvig găsește o închisoare (românii ratează a fi un popor pro-umanitate, ba chiar în Argeș tradiția lagărului securist bazat pe telepatie forțată și tortură la distanță se întinde pe cel puțin 50 de ani!) dar, să faci închisoarea "masoneriei verzi" mai rea decât era nu este chiar totuna cu un duș rece, ci pare a hrăni o agendă mondială anti-umană.

Overpower-ul SRI/Poliție/Masonerie kaki este parte din square-ul tradițional, dar nu mai este deloc fair. Poporul este înghesuit într-un colț și trebuie să găsească repede calea către reechilibrare a eșicherului, spirit de luptă ce nu prea este României în fire. (Cei kaki fiind "împunși" de americani.) Ei sunt astfel cu toții presați spre masonerie - un sistem de colectare resurse pentru toată corupția din lume.

 "Generația așteptată" este pe linia sarcasmului deșteptător, poate chiar o aluzie la cei 20 de ani ai lui Brucan. Dar nu te poți hrăni doar cu usturoi: asta este genocid. Trei ani deja: ajunge cu abuzul.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/23/2018 at 6:03 AM, The Unknown said:

 

Este vorba despre Securitatea Nationala, termen nefolosit in comunism 

 

Nefolsit, că nu erau probleme!

De-asta am chemat trupe străine, ca să avem o problemă de SN mai spinoasă decât în vremea Războiului Rece?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos a citit tanti Veorica de pe caiet; m-a impresionat pina la lacrimi (scuzati cacofonia).

Editat de Gaslight
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Proasta statului tre' sa dea acum cu subsemnatul pe la DIICOT :derisive: si cred ca face pe ea ca orice om ii este teama de o plingere penala :blow:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×