Sari la conținut
Forum Roportal
Malaka

Cum sa o fac sa ma creada ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In vacanta de vara m-am indragostit de o fata......ea a venit din alta tara in Romania la bunici....a stat cam vreo luna........problema ii ca mam indragostit orbeste de ea dar ea nu ma crede.........in anii trecuti Ea ma iubit foarte foarte mult si mia zis treaba asta dar eu nu prea o bagam in seama ....asa seara ne mai sarutam dar in rest doar salut.....Acu vara asta chiar dupa ce ne-am cuplat eu iam cerut sa facem dragoste dar ea n-a vrut...mia spus ca e prea devreme si ca nu stie daca o iubesc.....dupa ce a plecat in in alta tara eu am suferit foarte mult .....acum am vb kcu ea pe mess si prin mesaje si tot ii spuneam ca o iubesc dar ea nu ma crede..tot imi zice ca sa-i demonstrez ca asa prin vorbe nu ma crede.......dar eu nu stiu cum s-o fac....poate nu ma crede si ptr ca am intrebat-o prea devreme daca vrea sa facem dragoste....si eu cred ca ii mai zic si prietenii ei ca stau cu ea numai ptr sex si ca no iubesc..nu stiu ca sa mai fac!!!HELP:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offtopic : stii ce inseamna Malaka in greceste? (nu inseamna prost)

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In vacanta de vara m-am indragostit de o fata......ea a venit din alta tara in Romania la bunici....a stat cam vreo luna........problema ii ca mam indragostit orbeste de ea dar ea nu ma crede.........in anii trecuti Ea ma iubit foarte foarte mult si mia zis treaba asta dar eu nu prea o bagam in seama ....asa seara ne mai sarutam dar in rest doar salut.....Acu vara asta chiar dupa ce ne-am cuplat eu iam cerut sa facem dragoste dar ea n-a vrut...mia spus ca e prea devreme si ca nu stie daca o iubesc.....dupa ce a plecat in in alta tara eu am suferit foarte mult .....acum am vb kcu ea pe mess si prin mesaje si tot ii spuneam ca o iubesc dar ea nu ma crede..tot imi zice ca sa-i demonstrez ca asa prin vorbe nu ma crede.......dar eu nu stiu cum s-o fac....poate nu ma crede si ptr ca am intrebat-o prea devreme daca vrea sa facem dragoste....si eu cred ca ii mai zic si prietenii ei ca stau cu ea numai ptr sex si ca no iubesc..nu stiu ca sa mai fac!!!HELP:)

 

Vai si nu te crede ? :hi:

 

Oare daca avea domitiliul la Bolentin Vale te'ar fi crezut ?! :cry:

Sau nu te'ar mai fi interesat ? :aranjare:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in anii trecuti Ea ma iubit foarte foarte mult si mia zis treaba asta dar eu nu prea o bagam in seama ....asa seara ne mai sarutam dar in rest doar salut.

 

Ca sa vezi cum se intoarce roata in viata :cry: acum e timpul sa o iubesti si tu si ea sa nu te prea bage in seama

Ce varsta aveti voi doi?

E o poveste draguta de dragoste...dar mai mult...

 

offtopic : stii ce inseamna Malaka in greceste? (nu inseamna prost)

S-o fi gandit la Sfantul Malaka :aranjare: lasati copilu' in pace, voi n-ati copilarit? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba,am copilarit,dar macar stiam sa scriem corect inca din clasele primare,mai puneam mana pe o carte etc... ;)

Personal m-am cam saturat de postarile pustilor de generala,liceu si chiar mai mari care habar nu au sa scrie corect,mai ultilizeaza cate unii si formulari gen messenger,ca sa nu mai spun ca nu au nici o coerenta cand se exprima,aproape trebuie sa ghicesti ce vor sa scrie acolo.

Pentru mine asta e un fenomen horror pe care inca imi e greu sa il inteleg.Profesorii aceia dorm?Cum e posibil sa accepte sa treaca clasa tineri de liceu care sunt agramati??

Imi cer scuze de offtopic,insa... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×