Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Jocul nationalei de fotbal

Postări Recomandate

Nu am prins decat finalul dar pot sa zic ca au jucat cam la nimereala si au avut noroc :(

Nu mi sa-a parut jocul unei echipe, ci mai degraba al unor jucatori individuali.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jocul nationalei nu a avut coerenta. Pase la intamplare, o gramada de pase nereusite si greseli individuale, am avut mare noroc ca am scapat cu rezultatul asta. De data asta arbitrul a fost cu noi, ne-a dat atatea faulturi pana am reusit sa fructificam o lovitura libera iar la golul al doilea mi sa-a parut ca danciulescu la-a tinut pe aparatorul finlandez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre lovitura de la 11 metri de la sfarsit nu spune nimeni nimic.

Eu cred ca nu se da la asa ceva.

 

Si acum o plangere: STADIONUL GIULESTI E CEL MAI URAT STADION DIN TARA!!!!! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Despre lovitura de la 11 metri de la sfarsit nu spune nimeni nimic.

Eu cred ca nu se da la asa ceva.

 

A fost n-a fost nici nu am fost atent. Oricum nu a influentat rezultatul.

Sa vezi ce circ ar fi fost insa daca nu dadeam al doilea gol.

Eu cand am vazut ratarile din finalul jocului am zis ca vom pati ca si in meciul cu Danemarca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ce ziceti de meciul din seara asta?

Am fost atat de aproape de un esec. Nici nu vreau sa-mi imaginez.

Am jucat penibil, nici la 1-1 nu am iutit ritmul.

Trebuie sa remarc si faptul ca nici spectatorii nu au facut cine stie ce atmosfera (cel putin la televizor nu a parut).

Incet sa-mi pun semnea mari de intrebare privind calificarea nostra la Mondiale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum ce ziceti de meciul din seara asta?

Am fost atat de aproape de un esec. Nici nu vreau sa-mi imaginez.

Am jucat penibil, nici la 1-1 nu am iutit ritmul.

Trebuie sa remarc si faptul ca nici spectatorii nu au facut cine stie ce atmosfera (cel putin la televizor nu a parut).

Incet sa-mi pun semnea mari de intrebare privind calificarea nostra la Mondiale.

In prima repriza au jucat relativ bine.In schimb,a doua a fost dezastruoasa,jocul schiopatand la mijlocul terenului.Pierdeau mult prea multe baloane,nepermis de multe la un asemenea nivel.Iordanescu ar fi trebuit sa faca ceva schimbari acolo.Cat despre atacanti...mi-a parut absurd sa inceapa cu Danciulescu in atac atata timp cat se stia ca nu se afla intr-o forma prea buna.Iar de introducerea lui Marica,ce sa mai spun...

Este adevarat ca importante sunt cele 3 puncte dar nu pot sa nu remarc jocul slab al echipei.

In concluzie,dezamagitor!In acest ritm este putin probabil ca ne vom califica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat prost dar golul superb marcat de Mutu ne-a salvat.

Bravo lui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un joc de vedete iarasi... n-am vazut 2 pase legate tot meciul (nici la ei). Doua echipe care au jucat in disperare... cea mai norocoasa a castigat.

Ah, si asa mult violenta intr-un sport nu tin minte sa mai fi vazut. Ma mir ca au ramas pe teren toti jucatorii.. cred ca au facut ceva antrenamente de anduranta la socuri 8)

Mai, in ritmul asta sa-ar putea sa castigam campionatul 8) (la atata bulan adica)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×