Sari la conținut
Forum Roportal
Dimineata

Sfantul Spiridon care a trait in anii 300 si caruia i se schimba si acum anual papucii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As inclina sa cred ca puterea Lui o vezi peste tot si in toate. Trebuie doar sa deschizi ochii.

 

Dar de aici pana la a posta doar in sistem de copy/paste, e o cale destul de lunga. Forumul inseamna mult mai mult, daca nu stii altfel, iti fac un topic in care sa postezi doar asa si gata. Atat timp cat initiezi sau participi la o discutie, ma astept sa respecti regulamentul acestui forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate unele sunt copy paste dar altele nu sunt.Am citit despre acest Sfant si am vrut sa impart cu voi ce am aflat. Avea vreun sens sa repovestesc ce altii au facut mai bine?

Editat de Dimineata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La tine, majoritatea mesajelor postate sunt in regim copy/paste. Faptul ca in unele iti aduci aminte si mai bagi si cate o replica personala, nu inseamna ca nu sunt in acelasi stil.

 

Dar nici macar respect pentru autorii articolelor pe care le copiezi nu ai.

 

Pentru genul asta de impartasiri, iti fac topic dedicat si pui tot ce vrei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca cu cit religiozitatea este mai ortodoxa - in sensul de mai apropiata de dogma- cu atit contributia personala a userilor este mai redusa ei limitindu-se la a da citate biblice sau "ziceri" ale unor teologi renumiti .Dupa parerea mea cauza consta in frica de a nu-L supara pe Cel de Sus printr-o intelegere gresita a dogmei......

Editat de VEMANS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Ca dovezi ale plec

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×