Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am 20 de ani, de foarte mult timp!!! ... vorba lui Pierre Bachelet (1944-2005) muzician francez, in cantecul din 1968 cu acelas titlu, La 20 de ani ...

 

Poate asta o sa-l ajute ....

 

 

 

 

 

Am impresia ca vrei sa ajungi la concluzia ca v-ati pocait .... si in cuvintele din Biblie v-ati gasit prietenul, amicul si societatea dupa care mureati cu zilele!!!!!

 

Ce facultate ai terminat daca incepi cu "Mai" fraza???????

Nu inteleg absolut nimic. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
discutia incepuse defapt de la hobbyuri, pasiunile unui partener intr-o relatie

ca de ex daca lui ii place fotbalul, ma indoiesc ca lorelai poate sa-i satisfaca pasiunea asta, ca degeaba ar juca ea cu el fotbal, nu?

 

 

Dacă mergi la un antrenament al unei echipe relativ importante, c

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lupini, intentia mea nu e sa ne contrazicem cu orice pret

Nu consider ca o femeie ar trebui sa invete despre fotbal si sa invete sa-i placa fotbalul de dragul partenerului. Este o activitate barbateasca, care tocmai ca se consuma in timpul liber, cu prietenii!!! Asta nu denota catusi de putin ca acel barbat si-ar neglija nevasta sau ca nu are un prieten in ea.

Deasemenea, mi s-ar parea penibil ca barbatul sa-si insoteasca femeia cand merge la spa cu prietenele si vorbesc despre inovativul mascara din brandul x

acum stiu ca "de ce nu"? ca si barbatii merg mai nou iar femeile fac wrestling

stiu astea

dar mi-e dor de barbatii barbati si femeile femei

la fel cum fiecare are activitati individuale, au si activitati comune, prieteni comuni.

 

Ce poate fi mai frumos dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca-mi permiteti, de ce nu? :think: chiar exista astfel de artisti (barbati) care deschid expozitii cu lucrarile lor.... :lol2:

problema mare e daca femeia are hobby de necontestat gatitul, curatenia, cumparaturile pentru casa si ingrijitul copiilor.... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lupini, daca o femeie are ca hobby goblenul, sotul trebuie sa se apuce de facut goblenuri?

 

Dacă poate, e formidabil. Ce poate fi mai frumos dec

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca m-ati inteles pana la urma!Mai pe scurt:de ceva timp,sotul meu sufera din cauza lipsei vietii sociale.Dati-ne idei,cum sa isi faca noi prieteni sau sa isi "coloreze" viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sotul meu sufera din cauza lipsei vietii sociale

de unde stii? ti-a spus el asta? ca vrea sa iasa si n-are cu cine? ca n-are prieteni si sufera pentru asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca m-ati inteles pana la urma!Mai pe scurt:de ceva timp,sotul meu sufera din cauza lipsei vietii sociale.Dati-ne idei,cum sa isi faca noi prieteni sau sa isi "coloreze" viata.

 

cineva care are dificultati in a lega amicitii si prietenii are o problema. degeaba dam noi idei. prietenii nu se fac peste noapte iar mie una mi-e greu sa cred ca nu are nici macar amici, ca doar munceste undeva, are colegi de serviciu, cunostinte, nu?

daca el o fi o fire taciturna sau asteapta sa vina altul la el sa-i spuna "hai sa fim prieteni" , n-o sa se intample asta niciodata. tu ai prietene, nu iesiti impreuna in oras, nu va vizitati?

mie mi se pare tare ciudata situatia, mai ales faza cu "mi-e pofta de inghetata.. ba nu, de niste prieteni" mai lipsea sa zica sa dai o fuga la carrefour sa iei cateva kile.

cum naiba vine asta, sa-i fac eu rost sotului meu de prieteni, ca el nu e in stare? :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca m-ati inteles pana la urma!Mai pe scurt:de ceva timp,sotul meu sufera din cauza lipsei vietii sociale.Dati-ne idei,cum sa isi faca noi prieteni sau sa isi "coloreze" viata.

 

VOLUNTARIAT! Sunt atatea organizatii... implicati-va in ceva.... ORICE! :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×