Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei R

Informatii importante

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stimati elevi si parinti,

 

Numele meu este Andrei si sunt elev in clasa a X-a in Bucuresti. Cum scoala nu ne ofera intotdeauna informatiile necesare este bine sa incercam sa mai adunam lucruri interesante si din alte parti.

 

Astfel, zilele trecute, un prieten mi-a recomandat sa fac niste cursuri de calculatoare, pe care el le-a facutl, si despre care a vazut un afis in liceul sau. Mai mult parintii lui erau extrem de incantati de lucrurile invatate de el si i-au convins si pe ai mei ca merita sa ma inscriu la astfel de cursuri.

 

Cursurile sunt foarte interesante si extrem de folositoare, din ce mi-a povestit el, iar din ce am mai aflat si eu merita sa incercam cu totii pentru a invata lucruri noi. Dupa ce absolvim aceste cursuri primim si anumite certifcari foarte valoroase.

 

Eu unul m-am decis sa ma inscriu si abia astept sa incep cursurile, asa ca ma gandesc ca poate va intereseaza si pe voi.

Prietenul meu este foarte multumit de ceea ce a invatat asa ca, s-a ocupat personal si mi-a trimis afisul cu programul

 

care se deruleza in scoli si licee. In josul afisului sunt si niste date de contact pentru cei care nu vad afisul in cadrul scolii sau liceului unde invata, pentru a lua eventual legatura cu cei care conduc acest program.

 

Afisul il gasiti atasat.

 

Numai bine, si sper sa va fie de folos informatia!

Mult succes!

post-251874-1255806759_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×