Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Schimbarea culorii ochilor

Postări Recomandate

a auzit cineva ceva despre asta? :doh: (nu ma refer la lentile de contact) :doh:

 

am citit undeva ca exista anumite practici ( de fapt stiu si cum se face dar nu am incercat, ca nu ma pasioneaza) prin care iti poti schimba definitiv culoarea ochilor :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a auzit cineva ceva despre asta? :doh: (nu ma refer la lentile de contact) :doh:

 

am citit undeva ca exista anumite practici ( de fapt stiu si cum se face dar nu am incercat, ca nu ma pasioneaza) prin care iti poti schimba definitiv culoarea ochilor :airkiss:

 

 

cum?? cel fel de practici?

n-am mai auzit de asa ceva in viata mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum?? cel fel de practici?

n-am mai auzit de asa ceva in viata mea

 

 

de fapt este o iluzie :airkiss:

 

'Vraja pentru schimbarea ochilor este doar o iluzie.Pentru schimbarea ochilor trebuie sa apara o schimbare in interior deoarece ochii sunt oglinda sufletului.

 

Steps:Inchide ochii.Umpleti mintea cu culoarea actuala a ochilor tai.Treptat schimba culoare in cea pe care o doresti.Vizualizeaza cum acea lumina ca o raza trece prin ochii tai shimbandu-le culoarea.Vizualizeaza ochii primind culoarea.Tine aceasta vizualizare cel putin 15 minute.Se repeta pentru a nu-si pierde din putere.Pentru cei care te cunosc foarte bine nu prea va avea efect deoarece este fascinatie,dar pentru straini va avea.'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca tot zici ca merge trucul asta....atunci inseamna ca mental poti sa iti schimbi culoarea pielii,a parului,toata infatisarea,vocea.....devi cu totul alta persoana.....daca tot zici ca se poate....era intr-un serial 'Heroes' ,un tip avea abilitatea de a intra in psihicul persoanelor si sa le impuna o imagine schimbata a propriei persoane.,printre alte abilitati psi pe care le poseda....:airkiss: : te putea face sa vezi persoane care nu erau de fata,telepatie,manipularea mintii celorlalti etc.....

Editat de andi_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca tot zici ca merge trucul asta....atunci inseamna ca mental poti sa iti schimbi culoarea pielii,a parului,toata infatisarea,vocea.....devi cu totul alta persoana.....daca tot zici ca se poate....era intr-un serial 'Heroes' ,un tip avea abilitatea de a intra in psihicul persoanelor si sa le impuna o imagine schimbata a propriei persoane.,printre alte abilitati psi pe care le poseda....:doh: : te putea face sa vezi persoane care nu erau de fata,telepatie,manipularea mintii celorlalti etc.....

 

 

nu stiu daca merge sau nu trucul asta. eu personal nu l-am incercat.

dar puteti sa incercati voi si sa imi spuneti si mie :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca merge sau nu trucul asta. eu personal nu l-am incercat.

dar puteti sa incercati voi si sa imi spuneti si mie :airkiss:

 

 

faci mishto de noi, da?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aha, deci de-aia are avataru' tau ochii aia beliti? ai incercat sa-i schimbi culoarea? :airkiss:

 

ce, nu sunt sexy? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, esti.Dupa ce ai fost leu, acum esti pisica :taunt:

Cred ca ai facut testul,nu? Si nu vrei sa ne spui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×