Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

Deepfreez

Postări Recomandate

Si mancandu-ma pe mine udeva in weekend am formatat HDD-ul am pus windows-ul ... !

Si azi dupa ce am venit acasa mancandu-ma pe mine in acelas loc am tras de pe net un deepfreez am instalat ,am pus parola etc.....(stiu parola)....vrand sa continui sa instalez alte programe am vrut sa dezistalez deepfreez-ul ....dar de la iconita din taskbar nu apare nici un meniu si idem din progam files cred ca programul nu e crakat corect (ca altceva nu imi explic el merge ok in rest )

Spuneti-mi daca e vreo cale sa il dezinstalez sau streg ca sa nu pun windowsul a doua oara in 2 zile pt ca chiar nu am chef..... si de preferinta pana la 20:00 ale serii asteia ca ma enervez f repede si ii dau un format numai din draci :D)

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

programul asta trebuie sa se fi instalat undeva cautal si dak nu merge sa il stergi din windows normal intra in safe mode acolo potzi face ce vrei cu el, da asta stiu cai un program pacatos care nu te lasa sa dezinstalezi sau sa instalezi ceva fara acceptul lui dar oricum incearca faza care tziam spuso :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.In control panel ad/rem nu apare

2.Daca apas pe iconita nu apare nici un meniu !

3.Apare in Program files dar daca dau sa rulez de acolo nu apare nimic ca si cu iconita :D(

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata am rezolvat raspunsul era alt+ctrl+sift+F6 si apare un meniu :stars:

se tine apasat shift si se da dublu click pe iconita din taskbar, pt dezinstalare se urmeaza pasii de ii spusei mai sus, se dezactiveaza cel putin pt un restart, se da restart si apoi se incepe o noua instalare peste si trebuie sa apara obtiunea de dezinstalare, se dezinstaleaza, apoi daca se doreste o noua instalare se face ca si prima instalare. bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar de la iconita din taskbar nu apare nici un meniu si idem din progam files cred ca programul nu e crakat corect (ca altceva nu imi explic el merge ok in rest )
1.8. Nu faceti cereri de HACK, CRACK, WAREZ etc. Nu promovati pirateria software si nu scrieti mesaje care contravin legilor in vigoare.

 

In fine, problema rezolvata, topic inchis...

 

PS: Dupa ce ca e gratis mai vrei si repede... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×