Sari la conținut
Forum Roportal
absolutep0wer

Adrian Mutu nu va mai fi convocat la nationala?

Evaluează acest topic

Mutu la nationala  

8 membri au votat

  1. 1. Crezi ca e o idee buna neconvocarea lui Mutu in viitor la nationala Romaniei?

    • da
      2
    • nu
      7


Postări Recomandate

In urma atitudinii lui Mutu din timpul meciului cu Serbia,dar si de dupa meci cand a plecat separat de restul grupului,direct in Italia,ca sa

nu mai spunem de faptul ca a fost vazut in restaurantul Doi Cocosi la 3 noaptea inainte cu 4 zile de meciul cu sarbii,se pare ca selctionerul

Razvan Lucescu ar vrea sa renunte la serviciile lui in viitor.

250px-Adrian_Mutu_2.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim sinceri noi avem cea mai tare nationala si jucatori super valorosi si facem spectacol am avut doar ghinion..HAI ROMANIA SUNTEM CEI MAI TARI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa fim sinceri noi avem cea mai tare nationala si jucatori super valorosi si facem spectacol am avut doar ghinion..HAI ROMANIA SUNTEM CEI MAI TARI!

cred ca glumesti :DD nu mai te lasa condus de massmedia in acest moment suntem sub majoritatea nationalelor din europa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca glumesti :DD nu mai te lasa condus de massmedia in acest moment suntem sub majoritatea nationalelor din europa

Şi din lume, din păcate. Mă refer inclusiv la ţările din Caraibe, sau din Pacificul de Sud.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand doi selectioneri iti spun ca esti beat, te duci si te culci. Nu ma bucur c-a fost dat afara, caci in Romania nu prea mai exista jucatori care sa alcatuiasca un lot competitiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×