Sari la conținut
Forum Roportal
xteox

Vise repetate cu diavolul

Postări Recomandate

Nici eu, insa le pot controla. Inainte si faceam asta. Acum le las sa se deruleze, sunt convins ca-s informatii din subconstient, informatii importante la care in felul asta am acces usor... doar ca trebuie sa le descifrez. E ca un puzzle.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt convins ca-s informatii din subconstient, informatii importante la care in felul asta am acces usor... doar ca trebuie sa le descifrez. E ca un puzzle.

 

Exact asta si sunt visele, informatii din subconstient. Unele sunt doar rezultatul framantarilor noastre inconstiente, iar altele sunt incercari de a ne face costienti de unele lucruri stiute de subconstient dar nu si constientizate de noi.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru initiatoarea topicului:...si pe romaneste? :stars:

In vis,diavolul simbolizeaza pasiune,bani...ori,semn rau functie de conjuctura dar,din modul tau de exprimare n-am inteles ni'ca! :crazy:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca as fi in locul tau si m-as visa cu Mr D. primul lucru pe care l-as face e sa merg la un exorcist (si eu fac) , apoi as invata sa ma protejez si sa chem ingerii (cartile lui Doreen Virtue sunt bune ingeri 101 &co), apoi as merge la o sesiune de regresii temporale sa vad ce s-a intamplat atunci in trecut cu Mr. D. , si nu in ultimul rand as evolua spiritual sunt N moduri: yoga , ascendenta , reiki , etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×