Sari la conținut
Forum Roportal
denise01elle

Acum ca a iesit PSD-ul de la guvernare...

Postări Recomandate

"Scaparam" si de PSD...doamna Udrea in loc sa fie demisa are in "grija" 2 ministere...invatamantul ii va fi dat in stapanire lui Boc :spiteful: sa strice si ce a mai ramas si tot asa...

Si toate astea pentru ce? Doar pt ca Dan Nica a declarat ca PD-L-istii se pregatesc de turism electoral??? Si oare n-o fi adevarat? Sau doar o fi vrut dl Nica sa le strice imaginea ca nu-i mai vota populatia din cauza asta...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toata agitatia asta tine de campania electorala

 

vorba aia, chiar si publicitatea negativa e buna, doar sa-ti apara numele la ziare si tv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-i demita si pe resul de ministri, si sa conduca domnul Boc toate ministerele, facem si economie la buget, si oricum tara asta merge mai bine fara conducere decat cu ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma lasa rece. Daca nu ies toti de la guvernare si din parlament cu picioarele inainte ( sa nu se mai poata intoarce niciodata), tot degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma lasa rece. Daca nu ies toti de la guvernare si din parlament cu picioarele inainte ( sa nu se mai poata intoarce niciodata), tot degeaba.

 

Esti rautacios ca de obicei mai floriane :spiteful: dar tu cu cine votezi daca nu e prea indiscret sa intreb?

Si ce mai zici de cafeaua aia? Daca intra PSD-ul din nou la guvernare...iti fac cinste cu o cafea si restul...e gratis! :good: Restul...ma refer la ghicit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti rautacios ca de obicei mai floriane :good: dar tu cu cine votezi daca nu e prea indiscret sa intreb?

Si ce mai zici de cafeaua aia? Daca intra PSD-ul din nou la guvernare...iti fac cinste cu o cafea si restul...e gratis! :o: Restul...ma refer la ghicit :D

 

 

Mi s-ar parea corect sa pot vota cu mine. Ce, n-am si eu voie la o portie de ciolan? :spiteful:

Atunci asa ramine cu cafeaua, desi daca intra PSD din nou la guvernare e mai buna o tarie, sa te anestezieze. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sinea mea pragmatica are aceeasi parere ca si Florian. cat timp nu ies cu picioarele inainte, nu e nimic rezolvat. Dar sa iasa si pedeleii si sa rugam fe-me-i-ul sa ne guverneze la part time. Sa vezi atunci reduceri de costuri la buget.

 

Sinea mea iubitoare de galceava se bucura. Ca de data asta nu pot spune decat ca foarte bine ca au iesit. Sa se intoarca la guvernare cand i-oi chema eu. Nu poti, tu ca ministru la Interne sa declari ca vor fi furate alegerile. Asta de bun simt, de stabilitate....de ce dracu vrei.

Normal ca vei fi dat afara, apoi se aduna restul imbuibatilor si anunta ca ei isi iau jucariile si pleaca.

Big deal! Nimeni nu este de neinlocuit!!!!!!!

 

La cursul de ieri al euro vom plati noi la anul accize. Un curs care a sarit si a fost lasat asa , ca oricine vine la putere, porcii si scroafele tre sa se mai ingrase.

 

Numai o dictatura militara ne-ar mai baga mintile in cap!

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La cursul de ieri al euro vom plati noi la anul accize. Un curs care a sarit si a fost lasat asa , ca oricine vine la putere, porcii si scroafele tre sa se main ingrase.

 

Asa e, ca la cursul de ieri se vor calcula tot anul viitor.

Stai sa vezi ce-i vor da cursului in cap in noiembrie, inainte de alegeri, ca poate i-or mai pacali pe prosti sa-i voteze.

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum incepe lupta. Si PSD are vina sa. Cred ca ambele partide asteptau aceasta ocazie ca sa dea vina pe celalalt partid. Sper sa nu iasa Basescu. Doar atat mai sper.

:spiteful: sunt de acord! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×