Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Unde sunt oamenii?

Postări Recomandate

Ce ziceti, iarna asta de ce au disparut "oamenii" de pe forum?De ce v-au inghetat sufletele?Cred ca acest topic l-am mai inceput o data dar totul a devenit un mare scandal....o sa perseverez pana o sa intelegeti ca totusi unora le pasa de soarta acestui forum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma inscriu pe lista celor carora le pasa :D

Vreau sa intru aici sa ma "intalnesc" cu oamenii...cu cei care imi sunt dragi deja si cu cei care poate imi vor fi pe viitor. Vreau sa ma simt din nou ca la mine acasa, sa plang si sa rad alaturi de voi. Haideti asadar sa fim din nou oameni si sa lasam frigul sa ne inghete numai nasucul :)

Imi sunteti dragi si nu renunt la forum. :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) .... si eu am aceeasi parere.....intru cu mare drag pe acest forum(si singurul)..pentru ca am simtit ca e un loc unde simti caldura,veselia ,etc... celorlalti membri..si nu as vrea sa renunt la el.....in fiecare zi cand intru pe net e primul lucru care il fac...sa vad ce mai faceti,cum va mai simtiti....pentru mine e o mare bucurie,dar cand vad ca se aduc jigniri si tot felul de acuzatii stupide....ma cam intristez....sper ca de acum incolo...sa fie numai de bine.......muulti pupici :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca daca vom continua sa fim optimisti si vom crede in continuare k forumul roportal va redeveni ceea ce a fost, atunci asa va fii. Ca e iarna, ca e vara nu conteaza, ceea ce conteaza este sa deschidem subiecte interesante care sa`i "dezmorteasca" pe ceilalti si sa le capteze interesul. :D

Curaj! Impreuna, vom reusi sa repopulam forumul si sa redescoperim acei oameni calzi, acei prieteni care ne`au ajutat de atatea ori cu un sfat, cu o vorba dulce.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si parerea mea este faptul,ca este doar o etapa care trebuie trecuta!!si..nu zic ca va fii ushor!!dar..pe cai care ii intereseaza..cred ca vor fii aici in continuare!!M'am atasat mult de unele persoane de aici,care ori de cate ori ai nevoie..i'ti sar in ajutor,si..nu e asa ushor sa renunti la forum,parerea mea!!doar..este o faza temporara(sper)..si..pana la urma..totul va reveni la normal(indiferent..ce'o fii insemnand aia) :D :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi sa fim sanatosi ca belelele curg :D sa vedeti ce frumos o sa fie...cred ca la un moment dat am devenit toti putini egoisti dar trecem peste :)

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa ne inghete oare si sufletele?eu cred in acesti oameni de pe forum,pe unii dintre voi va indragesc enorm,faceti parte din mine....sunt sigura k in noi exista un suflet caruia nu ii vom permite sa inghete....nu`i asa?sa stiti k va iubesc...mult de tot...pe tine,Cristi,pe Dana....si mai ales pe Otilia....fata asta m`a ajutat enorm....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sufletele nu ne-au inghetat in nici un caz... :) dar e mult mai placuta o plimbare prin parc, e racoare... shi te cuibaresti in bratele lui ... forumul e "inainte de culcare"

 

yammy :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×