Sari la conținut
Forum Roportal
fishbone_me

role sau sk8?

Postări Recomandate

ce preferi skate-u' sau rolele? si cand zic role, ma refer la agressive style, ca de mers asa...stie toata lumea:)! Eu am incercat cam tot ce era de incercat la skate si am ajuns la concluzia ca pt o fata e mai bine sa fie prietena unui skater decat skater-itza, nu? (nu am nimic cu fetele care practica acest sport). si asa m-am oprit la role: stiam sa merg ca lumea si am zis de ce nu?si crede-ma pe cuvant: merita incercat! cu o conditie insa: sa te tii d ele, ca "practice makes perfect"! Daca cu mersu agale pe strada am lamurit-o ca e si pentru fete si baieti, la agresive cum e?? Si fete si baieti? mai gandeste-te!peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey, practic sk8-boarding de 1 an si jumatate.

In ultima vreme am vrut sa dau olly mai inalt asa ca mi-am cumparat bratari cu greutati pt. maini si pt. picioare, apoi m-am dus la un curs de ninjitsu si sa stii chiar m-a ajutat. PEACE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello!am 16 ani...su acu cativa ani ma dadeam pe fitnesuri(in mod constant)...am luat o pauza...cam mare...tot stiu sa merg k nah, asta nu se uita...si acu ma gandeam sami iau niste agresive...va rog...help me! sunt fata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×