Sari la conținut
Forum Roportal
Istodor

Parola solicitata la formatare HDD

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutaree!!! am si eu o nelamurire....de ce cand vreau sa formatez PC-ul inaintea partitiilor(format c:) pentru cunoscatori....de ce dne iarta-ma imi cere parola administratorului????? Ma scoate din minti!!! Imi cere ceva ce niciodata nu am setat...de unde stiu eu ce parola sa bag daca ultima oara knd am formatat nu am setat o parola si nici intre timp???

Deci...nu pot sa bag windows nu pot sa formatez nu pot sa fac nimic....sa imi ceara oare din cauza virusilor k momentan e PLIN...dar in special...ce parola bag??? sau cum il fac sa nu mi mai ceara??? PLSSS HELP MEEEE :doh: :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutaree!!! am si eu o nelamurire....de ce cand vreau sa formatez PC-ul inaintea partitiilor(format c:) pentru cunoscatori....de ce dne iarta-ma imi cere parola administratorului????? Ma scoate din minti!!! Imi cere ceva ce niciodata nu am setat...de unde stiu eu ce parola sa bag daca ultima oara knd am formatat nu am setat o parola si nici intre timp???

Deci...nu pot sa bag windows nu pot sa formatez nu pot sa fac nimic....sa imi ceara oare din cauza virusilor k momentan e PLIN...dar in special...ce parola bag??? sau cum il fac sa nu mi mai ceara??? PLSSS HELP MEEEE :doh: :doh: :doh:

Doar in cazul in care dai repararea windows-ului iti cere parola de administrator care nu cred ca o sa reusesti sa o afli, daca dai sa iti instaleze dinnou win nu iti cere nimic.Din cate stiu eu pt repaire win dai "R" si pt instal win dai "esc".Ai mai formatat vreodata un pc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×