Sari la conținut
Forum Roportal
Eu_unik

Ce poate fi?

Postări Recomandate

misidy,

Suuuper punctul de vedere :dance2:...imi place!Chiar m-am amuzat de faptul ca uneori,ca sa ma consolez ca sunt barfita,gandesc cu "aceleasi cuvinte"ca ale tale...

Spun "uneori" caci nu imi iese de fiecare data...sunt constienta de faptul ca unii fac asta din invidie ...dar tot mandra sunt... :blink: ,si poate ca asta se vede,desi eu nu tin neaparat sa arat...

 

roaster,

Ce ai vrut sa spui cu"furtul de personaliate"?Dezvolta,te rog!

 

Va multumesc tuturor pentru sfaturi si mai astept in continuare...omul cat traieste ,invata!

Ma bucur ca suntei deschisi catre o astfel de discutie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numai ca eu pana la urma,tot ii spun omului in fata ce am spus si "pe la spatele lui"-asa mi se pare corect fata de el,sa afle de la mine ceea ce cred si nu din alte parti,"inflorit"...

 

 

Poate ăsta e motivul principal pentru care nu reuşeşti să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In viziunea mea,lipsa de sinceritate inseamna ipocrizie...ori eu nu pot fi asa.Multi imi spun ca in ziua de azi trebuie sa fii "parsiv"ca sa iti mearga bine,si sunt si eu constienta ca asta e lumea in care traim,insa nu pot sa ma schimb...

Pe de-o parte sunt mandra de mine ca am curajul sa spun adevarul ,insa trebuie sa recunosc ca sunt momente cand mi-as dori sa stiu sa ma prefac...

 

 

Lipsa de sinceritate e ipocrizie, numai atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus ca stiu sa ascund un adevar si ca il spun intr-un mod delicat atunci cand sunt intrebata,exact la diplomatie ma refeream...Asadar,nu consider ca sunt genul de persoana care face reprosuri la fiecare pas...

Sa inteleg ca,dupa parerea ta,sunt salbatica?Cam asa reiese din ultimul tau rand....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand am spus ca stiu sa ascund un adevar si ca il spun intr-un mod delicat atunci cand sunt intrebata,exact la diplomatie ma refeream...Asadar,nu consider ca sunt genul de persoana care face reprosuri la fiecare pas...

Sa inteleg ca,dupa parerea ta,sunt salbatica?Cam asa reiese din ultimul tau rand....

 

 

Nuuu, ultima frază trebuie luată ca metaforă. :cry: Nu trebuie să faci reproşuri de fiecare dată, ci, e destul să spunem adevărul tot timpul, şi nu ne simţim bine. Noi cunoaştem adevărul despre noi, de cele mai multe ori, dar, să ni-l mai spună şi altcineva foarte des, e cam neplăcut. Eu unul aşa sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuuu, ultima frază trebuie luată ca metaforă. :cry: Nu trebuie să faci reproşuri de fiecare dată, ci, e destul să spunem adevărul tot timpul, şi nu ne simţim bine. Noi cunoaştem adevărul despre noi, de cele mai multe ori, dar, să ni-l mai spună şi altcineva foarte des, e cam neplăcut. Eu unul aşa sunt.

ok..m-am linistit! :o:

Voi incerca sa tin cont de cele sfaturile tale...cu siguranta voi avea de castigat.

Va multumesc inca o data tuturor si astept in continuare sfaturi despre cum sa iti fie "bine"intre oameni...Recunosc,eu sunt genul de om care se consuma pentru orice nimic,cand ar trebui sa imi vad doar de ale mele...

Ma bucur totusi ca pot discuta liber cu voi fara a fi catalogata drept "ciudata"...asa cum simt ca ma vad uneori cei din viata "reala" cand incerc sa vorbesc despre astfel de lucruri...

Editat de Eu_unik

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un pic on dar si off topic...eu nu am prieteni,prietene..de ce?40 la suta este alegere,50 datorita la acest dute-vino,italia,romania....10...cine stie...poate e m ai bine asa..nu sustin ca este mai bine sa nu ai,dar de cat sa ai si deageaba,gen prieteni de party,mai bine fara..prefer cunostintele...nu prieteniile...se subantelege de ce...

totusi ,imi zicea cineva:persoanele care nu iti sunt folositoare tie..in "drumul" vietii,se vor pierde,rataci..cei utili...iti vor sta alaturi,chiar daca nu ii vezi.

iti urez succes in toate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×