Sari la conținut
Forum Roportal
miss_selfish

cum o sa fii la 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ar fi dupa mine ................Ma vad(in visele mele) cu 1-2 copii( o fata si un baiat) la casa mea mai degraba la vila mea cu piscina si cu destui bani pentru cumparaturi!!! :P SPER CA NU M-ATI LUAT IN SERIOS!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi dupa mine ................Ma vad(in visele mele) cu 1-2 copii( o fata si un baiat) la casa mea mai degraba la vila mea cu piscina si cu destui bani pentru cumparaturi!!! :evil: SPER CA NU M-ATI LUAT IN SERIOS!!!!

idem :roll: :P <_<

numa bine :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' ......intr-un fel dak nu am avea neaparat copii tot bine ar fi !!poate si mai bine!! toata ziua in oras cu prietenii si numai prostii chiar dak avem 40......sufletul tot tanar a ramas!!! AM DREPTATE???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum cred ca o sa fiu la 40 de ani..pff..greu de zis.depinde de dramele,fericirile,iubirile care ma vor incerca pana atunci.fiecare intamplare isi lasa amprenta pe chipul nostru,iremediabil..sper ca voi reusi sa imi pastrez feminitatea,luciditatea,speranta,visele si viata din mine prin prisma careia va creste "copilul matur " de mai tarziu..

cat despre cealalta parte sper din tot sufletul ca voi fi o femeie implinita in primul rand profesional vorbind.

si sper sa nu am regrete...caci ele ne macina..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 40 de ani ma vad tot un copil...daca nu fizic,cu siguranta psihic...in fiecare om dainuie pana la urma un suflet de copil,pus mereu pe sotii..ma vad realizata profesional,cu cei 2 baieti langa mine pe care sper sa ii am,si langa EL...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

linistita intr-o casa mare cu doi adolescenti langa mine (o fata si un baiat) cu El langa mine ca de obicei lipit macar 6 ore pe zi de comp dar macar pentru o cauza buna...:P ma vad fericita si sper implinita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 40 d ani ..pey....ascultand punk si rock la maxim!!!!!! si plangand la toate telenovelele... :D :) gluuumesk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu-mi place punku sau roku mai de lok!!!! :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×