Sari la conținut
Forum Roportal
Joint3112

www.Filme-Live.com

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut am acest site http://filme-live.com care scopu lui este pentru cei ce le plac filme noi fara sa le downloadeze ci sa le vada online HD 24/7 si as dorii si eu sa imi spuneti o paere in legatura cu el..cum vi se pare designeu..mici sfaturi... aranjare...multumesc mult..sper ca am scris bine :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut am acest site http://filme-live.com care scopu lui este pentru cei ce le plac filme noi fara sa le downloadeze ci sa le vada online HD 24/7 si as dorii si eu sa imi spuneti o paere in legatura cu el..cum vi se pare designeu..mici sfaturi... aranjare...multumesc mult..sper ca am scris bine :cheer:

 

Sa faci ceva pe el site!!! Daca vrei parerea mea...e urmatoarea: E UN SITE DE KK!!!

Scoate naibii reclamele alea si topurile de 2 lei si lasa site-ul sa fie site nu agentie de publicitatate ca nu te imbogatesti asa.

 

Sfat pentru vizitatori: NU INTRATI PE SITE CA E JALE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

man..barem daca ai avea un limbaj mai decent ar fii fost mai bine ...pentru ca ti-am cerut o parere si am cerut frumos..nu ma astept sa imi raspunzi in felu asta..dute nene pe strada vorbeste si urla la caini si apoi vii linistit la calc :cheer: problema din chestiile alea s-au mai remediat :crazy: asa ca mai invatza-te sa vb tzaranule daca ai mai mult de 15 ani la minte e bine

Editat de Joint3112

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
man..barem daca ai avea un limbaj mai decent ar fii fost mai bine ...pentru ca ti-am cerut o parere si am cerut frumos..nu ma astept sa imi raspunzi in felu asta..dute nene pe strada vorbeste si urla la caini si apoi vii linistit la calc :cheer: problema din chestiile alea s-au mai remediat :crazy: asa ca mai invatza-te sa vb tzaranule daca ai mai mult de 15 ani la minte e bine

 

"man", "barem", "urla", "nene", "tzaranule cu TZ", "ani la minte"...Ce sunt astea?

 

Ai cerut o parere frumos, e adevarat dar anunta ca site-ul plezneste de publicitati si ca e o bomba a Pop-up-urilor.

M-am enervat ca am intrat pe site-ul tau si sa blocat imaginea pentru cateva secunde.

 

Ca sa ai vizitatori, incearca sa il faci cat mai simplu si pune accent pe continut nu pe reclama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun,sfaturi:

-lucreaza un pic la gramatica,stai prost rau

-nici nu am apucat sa intru pe site ca deja m-am speriat de pop-up-uri....

-design-ul(atentie,asa se scrie),nu iti apartine,si ce ai facut tu modificari nu ai facut decat o porcarie de site

-asa mare porcarie sa vi sa mai ceri si parerea,mai bine ia o carte invata,si apoi sa te uiti si tu la ce ai facut acum ca iti pui mainile in cap...

 

Mesteru' RHS,webdesigner innascut!

Editat de Vipe Media Production

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×