Sari la conținut
Forum Roportal
Maya005

lentile contact albastre

Postări Recomandate

buna

Voi de unde va cumparati lentile de contact?

Stau in Bucuresti si mi se pare ca gama de lentile e destul de limitata.

Nu vreau sa comand de pe net ptr ca ma intereseaza o pereche de lentilele albastre si vreau intai sa vad cum s-ar vedea culoarea respectiva. Multe am vazut ca par foarte false. Ce firma mi-ati recomanda?

Stie cineva unde gasesc lentile Cooper Vision in Bucuresti? Am cautat acum ceva timp solutie de lentile de la ei si nu am gasit nicaieri...

Mersi!

Editat de Maya005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa ai pus intrebarea de parca toata lumea si-ar cumpara cel putin lunar lentile de contact

 

tu de unde iei smantana? aha, de la alimentara 9. si lentile de contact? tot de acolo :blink:

Editat de Diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am crezut ca e logic din subiect ca ma adresez celor care au o tangenta cu lentilele de contact. Daca n-a reiesit din titlu macar din corpul mesajului...

Nu mi s-a parut necesar sa scriu "Intrebare pentru cei care folosesc lentile de contact: de unde vi le cumparati?(sau pentru cei care stiu pe cineva care foloseste lentile de contact: aveti idee de unde le cumpara etc.)" dar fie....

 

anyway..daca ar putea cineva sa-mi recomande o optica medicala in Bucuresti unde as putea sa gasesc mai mult decat fresh look si natural colors le multumesc anticipat

Editat de Maya005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna

Voi de unde va cumparati lentile de contact?

Stau in Bucuresti si mi se pare ca gama de lentile e destul de limitata.

Nu vreau sa comand de pe net ptr ca ma intereseaza o pereche de lentilele albastre si vreau intai sa vad cum s-ar vedea culoarea respectiva. Multe am vazut ca par foarte false. Ce firma mi-ati recomanda?

Stie cineva unde gasesc lentile Cooper Vision in Bucuresti? Am cautat acum ceva timp solutie de lentile de la ei si nu am gasit nicaieri...

Mersi!

Singura solutie pentru tine este proba cu diferite nuante de la diferitii producatori. Dar inainte de toate trebuie sa mergi la consultatie, si pentru ca ai adus vorba de lentile de la COOPER VISION exista o optica unde poti face o consultatie si poti sa si probezi lentilele Images, Expressions sau de ce nu Crazy Lenses. E pe Ion Campineanu vis-a-vis de hotel Novotel: EBA Optics.

In ceea ce priveste comanda pe net exista un singur site romanesc cu adevarat profesionist adica fara costuri ascunse, cu anuntare daca se schimba ceva in termenii de livrare, cu niste tipe amabile care te ajuta cu orice dilema legata de lentile, cu livrare gratuita, cu diverse atentii pentru clienti, etc

Bafta! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×