Sari la conținut
Forum Roportal
Alex_xela

Sotul meu vrea sa divorteze

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

My 2 cents. Voua cand va place o prajitura, dupa ce ai facut ceva pauza sau dupa ce vezi un tort? Faptul ca s-a ras jos care de obicei se invata din filme deocheate ma face sa-ti scriu ce-ti scriu.

Rasul jos undeva imi denota ca e pe un drum de perversiune si asta nu e bine si asta tot din filme se invata si nu numai de barbati ci si de femei, aici s-a intamplat sa fie barbatul.

 

Daca ai 2 copii bravo tie, ca o sa ai reazam la batranete. Cu cat e reazamul mai mare cu atat o sa-ti fie mai bine ca la tinerete te mai descurci si singur/singura.

 

 

Mai sa fie! Daca eu nu ma rad jos....inseamna ca is ok? Deci sa ma port neepilata asa?

 

Copii se fac cand ii doresc ambii si nu cu un imbecil ce spune ca e vina copilului 1 ca nu e el realizat. Bine, poate fi in parte adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit eu gresit sau cei care se epileaza la boase sunt perversi? :o:

 

nici nu vreau sa imi imaginez cum arata o calugarita.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La a doua devine mai matur, mai tolerant si incepe sa se obisnuiasca cu responsabilitatile casniciei, adica se da pe "brazda".

 

asa e. :o:

 

la a doua va exista si teama de esec...teama de a o lua a3-a oara de la inceput,etc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si la a doua devine bun? Ca tot nu inteleg!

La a doua devine mai matur, mai tolerant si incepe sa se obisnuiasca cu responsabilitatile casniciei, adica se da pe "brazda".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La a doua devine mai matur, mai tolerant si incepe sa se obisnuiasca cu responsabilitatile casniciei, adica se da pe "brazda".

Vezi sa nu!

Exista o vorba:"Lupu isi schimba blana da' naravu ba' ! "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am citit eu gresit sau cei care se epileaza la boase sunt perversi? :P

 

Barbatii casatoriti nu se epileaza la boase din proprie initiativa! :o:

 

La a doua devine mai matur, mai tolerant si incepe sa se obisnuiasca cu responsabilitatile casniciei, adica se da pe "brazda".

 

:doh: :hi: :) :salut: :yahoo: Cum de nu stiam io ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La a doua devine mai matur, mai tolerant si incepe sa se obisnuiasca cu responsabilitatile casniciei, adica se da pe "brazda".

 

Adica cel mai bun e barbatul second hand, lasati proastele sa-si rupa dintii cu ei la prima mina, si apoi suciti-le mintile!

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×