Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1. Ba chiar mai mult de atit... :jester:

 

2. Ca sa fie timpenia pina la capat, chiar iti recomand sa accepti! :)

Besteleste-i pe amindoi si da-i dreaqu' cit mai repede!

 

 

am acceptat deja :tease: ... o sa fie ok, o sa rezist ... putea fi si mai rau... probabil ca daca ar fi patit ceva, nici nu vreau sa ma gandesc, as fi suferit mai mult.. asa stiu ca traieste, este fericit ..si treaba lui :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am acceptat deja :) ... o sa fie ok, o sa rezist ... putea fi si mai rau... probabil ca daca ar fi patit ceva, nici nu vreau sa ma gandesc, as fi suferit mai mult.. asa stiu ca traieste, este fericit ..si treaba lui :tease:

 

 

e ok ca ai acceptat.

tine-i asa pana la nunta si dupa aia fii rea si nu te mai duce . :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Ba chiar mai mult de atit... :jester:

 

2. Ca sa fie timpenia pina la capat, chiar iti recomand sa accepti! :tease:

Besteleste-i pe amindoi si da-i dreaqu' cit mai repede!

 

 

oricum eu nu cred in relatiile de amicitie dintre 2 fosti iubiti..asa ca e normal sa nu vrei sa mai fi prietena cu ei .

doar nu esti masochista :lol2:

 

io daca as fi in locul tau nu m-as duce la nunta lor. si m-as sterge la fund cu invitatia :)

cateodata e chiar ok sa fi vipera :lol2:

 

Sfaturi adolescentine - o lady ramane (si trebuie) o lady - mahalagismele nu fac bine nimanui

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cateodata e chiar ok sa fi vipera :jester:

poate o fi ok si poate asa si AR TREBUI sa fie..dar asta nu inseamna ca ea o sa se simta mai bine :)

daca are puterea necesara sa mearga la nunta lor..sa mearga! altfel poate pe viitor o sa aiba regrete ca nu a fost si ca nu a putut face fatza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sfaturi adolescentine - o lady ramane (si trebuie) o lady - mahalagismele nu fac bine nimanui

 

ce mahalagism? ca doar n-o vede nimeni cand se sterge la fund cu invitatia lor. :) mi se pare super aiurea sa mearga la nunta lor si sa se prefaca acolo ca sunt a big happy family :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar n-ai de gand sa te duci la nunta :jester:

 

O lady ramane o lady si fara sa se tortureze singura :) Nu e obligata sa se duca la nunta, sunt niste tampiti ca le-a venit ideea asta, sau poate au facut-o pentru ca ea a parut ok, fara ca ei sa stie ce e in sufletul ei cu adevarat.

Mai intai spune ca au ramas amici, apoi in al doilea mesaj spune ca n-ar mai putea sa fie prietena lor. Ceea ce mi se pare si normal, atata timp cat sufera inca dupa el.

Da, e ideal sa fie totul bine si frumos, dar nu mereu se termina ca-n filme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am acceptat deja :) ... o sa fie ok, o sa rezist ... putea fi si mai rau... probabil ca daca ar fi patit ceva, nici nu vreau sa ma gandesc, as fi suferit mai mult.. asa stiu ca traieste, este fericit ..si treaba lui :tease:

 

Dovedesti o maturitate si un caracter pe care observ ca multi de pe aici sau aiurea nu il au

 

Concentreaza-te pe faptul ca E BINE ca s-a intamplat acum - probabil s-ar fi intamplat oricum - si imagineaza-ti pentru o secunda cum ar fi fost sa aveti si copil ....

O sa vezi ca binele si generozitatea de care ai dat dovada vor evolua in efect bumerang :lol2:

 

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu vb din prisma mea.

eu nu m-as fi dus.

punct

de ce trebuie sa a prefac?

de ce trebuie sa le demonstrez eu ca sunt gentleman/lady ? merita asta?

sa-si vada de viata lor.ce crezi ca ei nu o sa se distreze ca nu se duce ea?mai mult ca sigur au chemat-o din complezenta

pe ea de ce au chemat-o?

eu nu mi-am chemat nici o fosta prietena la nunta.si nici o fosta nu m-a chemat la nunta ei.ce e asta? bambilici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am acceptat deja :jester: ... o sa fie ok, o sa rezist ... putea fi si mai rau... probabil ca daca ar fi patit ceva, nici nu vreau sa ma gandesc, as fi suferit mai mult.. asa stiu ca traieste, este fericit ..si treaba lui :)

 

Bueiii, inceteaza! Putea fi si mai rau?

Daca el de exemplu descoperea brusc ca e de fapt gay, era mai bine!

 

N-ai ce cauta la nunta aia, te-au pus domnisoara de onoare ptr. ca se simt vinovati fata de tine, nu din placere sau prietenie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dovedesti o maturitate si un caracter pe care observ ca multi de pe aici sau aiurea nu il au

 

Concentreaza-te pe faptul ca E BINE ca s-a intamplat acum - probabil s-ar fi intamplat oricum - si imagineaza-ti pentru o secunda cum ar fi fost sa aveti si copil ....

O sa vezi ca binele si generozitatea de care ai dat dovada vor evolua in efect bumerang :)

 

:jester:

 

ce maturitate?

ea a acceptat ca e ea buna,nu ca i-ar face placere sa se duca.

 

ia zi : crezi ca te vei simti bine daca te duci?

daca nu te vei simti bine si stii asta de ce vrei sa te duci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×