Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

Ceau la voi! <_< ,in urma unei discutii ce a inceput la topicul : chat offline(puteti urmarii la pag 144 in acel topic),am cazut de-acord ca ar fi frumos si interesant sa facem o iesire undeva la munte (undeva in centru tarii)(ca sa fie cat mai "aproape" pt fiecare, indiferent din ce parte a tarii este).Deocamdata nu este decisa locatia exacta si nici data ,dar e sigur ca dorim sa facem o iesire..unde sa ne cunoastem live!cei care nu se cunosc

Momentam asteptam cati mai multi membri carora le surade aceasta idee :evil:

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceau la voi! :evil: ,in urma unei discutii ce a inceput la topicul : chat offline(puteti urmarii la pag 144 in acel topic),am cazut de-acord ca ar fi frumos si interesant sa facem o iesire undeva la munte (undeva in centru tarii)(ca sa fie cat mai "aproape" pt fiecare, indiferent din ce parte a tarii este).Deocamdata nu este decisa locatia exacta si nici data ,dar e sigur ca dorim sa facem o iesire..unde sa ne cunoastem live!cei care nu se cunosc

Momentam asteptam cati mai multi membri carora le surade aceasta idee :roll:

<_<

S-a mai vorbit pe forum despre astfel de intalniri!dar din cate stiu nu prea s-au fructificat! :nea: acum depinde mult de timpul pe care il au la dispozitie membrii forumului!

Iesire la munte,mmmm suna tare bine! mai ales ca planuiam sa merg pe acolo! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceau la voi! <_< ,in urma unei discutii ce a inceput la topicul : chat offline(puteti urmarii la pag 144 in acel topic),am cazut de-acord ca ar fi frumos si interesant sa facem o iesire undeva la munte (undeva in centru tarii)(ca sa fie cat mai "aproape" pt fiecare, indiferent din ce parte a tarii este).Deocamdata nu este decisa locatia exacta si nici data ,dar e sigur ca dorim sa facem o iesire..unde sa ne cunoastem live!cei care nu se cunosc

Momentam asteptam cati mai multi membri carora le surade aceasta idee :roll:

:P

Daca Am Crede Ca E Posibil...Ar Fii!!!

mai trebuie s mai adaug ceva? :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca Am Crede Ca E Posibil...Ar Fii!!!

mai trebuie s mai adaug ceva? :evil:

NU :P <_< ,cuvintele sunt de prisos,bine ai venit in "club" :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai discutat despre intalniri intre membri forumului, tabere, etc. insa e o initiativa destul de greu de pus in aplicare. Aici intra oameni din toate colturile tarii si din strainatate . De aceea e complicat sa reusesti sa aduni un numar semnificativ de useri sa se intalneasca intr-un anumit loc. Desi si mie mi-ar surade ideea...cred ca nu se va implini prea curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e doar chestie de organizare.

nu e nimic complicat, daca doriti neaparat asa ceva se poate organiza.

trebuie numita o persoana care sa faca rezervarile, apoi ceva e-mail-uri de confirmare, un acont si gata e treaba..daca i-ai convins sa dea un acont, e sigur ca apoi apar cu totii :P

daca nu, o sa se f

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt interesat... foarte ocupat, dar interesat :P daca sunteti pe cale sa ajungeti la o concluzie pls PM me in caz ca nu am mai postat pe aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a mai discutat despre intalniri intre membri forumului, tabere, etc. insa e o initiativa destul de greu de pus in aplicare . Aici intra oameni din toate colturile tarii si din strainatate . De aceea e complicat sa reusesti sa aduni un numar semnificativ de useri sa se intalneasca intr-un anumit loc . Desi si mie mi-ar surade ideea...cred ca nu se va implini prea curand.

Ma bucur ca iti surade si tie ideea :roll: ,dar are dreptate Marlboro e o chestie de organizare.....,si nu cred ca e chair asa de greu de pus in aplicare (probabil ca exista si anumite exceptii in cazurile unora dintre noi),dar cred ca daca am dori cu adevarat....cine ar vrea si-ar putea indeplinii aceasta dorinta :nea:

Parerea mea :P

 

Sunt interesat... foarte ocupat, dar interesat <_< daca sunteti pe cale sa ajungeti la o concluzie pls PM me in caz ca nu am mai postat pe aici.

:evil: ,bine ai venit in "club" ,o sa te anuntam ..stai linistit...,dar de aceea mai trage si tu cu ochiul sa vezi ce se mai vb pe aici,paote vi cu ceva idee,sugestie....(dar deocamdata sa vedem aproximativ cati ar fi decord)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU <_< :evil: ,cuvintele sunt de prisos,bine ai venit in "club" :nea:

:roll:

stii k m gandeam d mult timp l asta? s mergem undeva l munte cat mai multi d p forum, s n cunoastem mai bine, s petrecem impreuna? dar asta depinde de cat de multi doritori sunt, d spiritul d organizare si vointa fiecaruia dintre noi, precum si, nu in ultimul rand, de RESURSELE FINANCIARE ale fiecaruia. corect? eu zic k asa e. hai s nu n facem planuri si sperante si s n inecam k tiganu l mal. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu trebe sa ne inecam!cu resursele....nu trebe sa mergem sa aruncam cu banii pt ca fiecare stie cat are in portofel....sincer eu ma consider f modest ,stundent..,salar.mic(deocamdata,promisiuni sunt:P) imi platesc faculta si abia daca mai raman cu ceva bani de buzunar,nu imi place sa cer de la ai mei(defapt de la maicamea),dar un 500mii-1 mil sau cat trebe odata tot pot sa pun deoparte daca imi doresc sa fac ceva!

Si chair cred ca va iesi ceva frumos...,eu ma duc..si daca ar fi sa fim numa 5,6 persoane....,desi sper sa fie cat mai multe...si chiar cred ca vor fi!Locatia exacta inca nu are rost sa o fixam(atata bai sa fie,ca doar scopul "iesirii" nu este acela de a merge "ACOLO"!(un loc anume),ci sa ne intalnim noi,membrii forumului ),prima data tre sa vedem cati doresc sa participe..si chiar consider ca locul nu este o problema...,ascesta se gaseste,numa sa ne decidem noi(adica voi ca eu m-am decis si merg sigur!si daca de unu singur :P (nici chiar asa)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×