Sari la conținut
Forum Roportal
David1

Experienta mistica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Caut persoane interesate de mistica indiferent de sex,pot initia in interiorizare si cunoasterea lui Dumnezeu pe calea experientei directe a sufletului.Sint crestin ortodox.Nu am interese materiale e un dar pentru cei ce au vocatie mistica.Pentru cei interesati id-ul de mess este misticdavid78

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut persoane interesate de mistica indiferent de sex,pot initia in interiorizare si cunoasterea lui Dumnezeu pe calea experientei directe a sufletului.Sint crestin ortodox.Nu am interese materiale e un dar pentru cei ce au vocatie mistica.Pentru cei interesati id-ul de mess este misticdavid78

 

 

Parca ar fi o reclama din ziar ,, caut ospatar; tamplar etc''.E pacat sa te folosesti de religie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate vrea sa creeze o societate . care ii baiul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut persoane interesate de mistica indiferent de sex,pot initia in interiorizare si cunoasterea lui Dumnezeu pe calea experientei directe a sufletului.Sint crestin ortodox.Nu am interese materiale e un dar pentru cei ce au vocatie mistica.Pentru cei interesati id-ul de mess este misticdavid78

Si eu caut un om la o mie si o femeie din toate cate sunt!Tu ce cauti?Ce zice Ecclesiastul? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
persoane interesate de mistica

La biserici numai persoane d-astea gasesti. D-aia pupa maini de morti si au ritualuri.

 

Sint crestin ortodox

Nu ma mir.

 

Iar, ca o paranteza, din experienta, cei care sunt mai putin dotati fizic fac d-astea, ca sa atraga si ei atentia femeilor in vreun fel.

Nu cred ca ai curajul sa-ti pui poza......... Cea adevarata.

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

David, tu vrei sa faci vreun "spiral" crestin ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×