Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Ce fel de caracter aveti si ce anume v-ar dobori la pamant?

Postări Recomandate

Nu exista pers care sa nu fie afectata de rautati sau evenimente neplacute.

Pana sa ni se intample situatii aiurea...toti suntem viteji :spiteful:

 

Euinsiami..eu as adauga...cand lucrezi cu multi oameni, personalitati multiple... nu cred ca intervine o imunitate,o armura ci mai degraba incerci sa intelegi caracterul omului, sa te adaptezi la cei din jur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca nu ai dreptate? adica daca e o problema unde realizezi si tu ca gresesti ... nu spui niciodata "am gresit"?

 

Evit sa gresesc. Mai bine sa previi, decat sa tratezi. :spiteful:

 

Foarte rar gresesc, iar atunci cand o fac, recunosc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt puternica si ma ghidez dupa zicala : ce nu te omoara te face mai puternic. si asa am ajuns cum sunt azi...ma ating multe multe lucruri, ma fac sa sufar si ma inlacimeaza, plang de ma ia dracu dar ma ridic si merg mai departe...niciodata nu las un esec sa ma opreasca din drum....viata e prea scurta sa se impiedice de niste picaturi sarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt puternica si ma ghidez dupa zicala : ce nu te omoara te face mai puternic. si asa am ajuns cum sunt azi...ma ating multe multe lucruri, ma fac sa sufar si ma inlacimeaza, plang de ma ia dracu dar ma ridic si merg mai departe...niciodata nu las un esec sa ma opreasca din drum....viata e prea scurta sa se impiedice de niste picaturi sarate.

asa sunt si eu...am realizat ca sufar atunci cand stiu ca am pus suflet in tot ceea ce fac ca daca as fi mai indiferenta ar fi ok dar e imposobil sa nu existe o persoana la care sa nu tin cu adevarat si atunci mi-e imposibil sa-i intorc spatele cand ma supara :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt puternica si ma ghidez dupa zicala : ce nu te omoara te face mai puternic. si asa am ajuns cum sunt azi...ma ating multe multe lucruri, ma fac sa sufar si ma inlacimeaza, plang de ma ia dracu dar ma ridic si merg mai departe...niciodata nu las un esec sa ma opreasca din drum....viata e prea scurta sa se impiedice de niste picaturi sarate.

E pur si move :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Categoric sunt o persoana puternica. Sunt inconstienta si fac de cele mai multe ori primul lucru care imi trece in minte ! Pot sa spun ca am un inger pazitor care ma vegheaza, altfel nu imi explic cum de am ajuns asa pana aici :P Am si o intuitie destul de buna, cred ca asta ma ajuta mult !

Ce m-ar dobori ? Sa ma intorc in trecut .... Nu as mai putea sa fac totul exact la fel ...m-as pierde in detalii :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×