Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Ce fel de caracter aveti si ce anume v-ar dobori la pamant?

Postări Recomandate

sunt o persoana puternica...cel putin asha imi place sa cred...trec ushor peste probleme...insa un lucru cat de mic uneori ma darama de tot si nu mai ramane nimik din persoana puternik...pana imi revin.... :hi: si iau de la capat.... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place sa cred ca sunt puternica...numai singuratatea ma poate darama, lipsa dragostei , a afectiunii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt un om slab.am reusit cu greu sa depasesc anumite momente din viata mea.ma "ingrop" de multe ori in regrete,in amintiri,vise si sperante.nu-mi pare totusi rau ca sunt asa,pentru ca am trait intens fiecare eveniment,fiecare iubire,fiecare vis..am incercat sa-l duc la indeplinire..iar cand nu am reusit,am "picat",am fost doborata de propria-mi patima.

oamenii puternici sunt aceia care reusesc sa-si doboare limitele,sa-si darame propriile "altare",pentu a-si recladi altele..eu nu fac parte dintre ei.pentru mine fiecare lucru inseamna pretuire,nu schimbare cu un altul atunci cand nu mai e nimic de facut.nu am puterea s-o fac..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt un om slab.am reusit cu greu sa depasesc anumite momente din viata mea.ma "ingrop" de multe ori in regrete,in amintiri,vise si sperante.nu-mi pare totusi rau ca sunt asa,pentru ca am trait intens fiecare eveniment,fiecare iubire,fiecare vis..am incercat sa-l duc la indeplinire..iar cand nu am reusit,am "picat",am fost doborata de propria-mi patima.

oamenii puternici sunt aceia care reusesc sa-si doboare limitele,sa-si darame propriile "altare",pentu a-si recladi altele..eu nu fac parte dintre ei.pentru mine fiecare lucru inseamna pretuire,nu schimbare cu un altul atunci cand nu mai e nimic de facut.nu am puterea s-o fac..

cescuta...mie mi se pare ca un om trebuie sa fie destul de puternic pentru a incepe cu "sunt un om slab" :D

Si am intr-un colt de creier un feeling cum ca ,chiar daca ai trecut greu,asa cum zici de momentele alea,ai invatat ceva din ele.Si cel mai important..nu incerci sa te minti pe tine :)

sa auzim de bine! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de parere ca oricum am fi noi puternici sau slabi,viata ne pune in situatii diferite astfel incat ne schimbam caracterul.Orice om oricat ar fi de puternic are slabiciunile sale.

Un om cu adevarat puternic stie sa se arate slab atunci cand e cazul.Faptul ca nu se ascunde si isi arata si o latura mai sentimentala il face mai uman.Nu e o rusine asta.Viata isi reia cursul indiferent de ce se intampla.

Personal oscilez intre cele doua stari si trec cu usurinta de la una la cealalta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma demoralizeaza, descurajeaza incoretitudinea, nedreptatea, dar cum e la moda, am cam devenita imuna. As zice ca sunt moderata sau cel putin asa imi place mie sa cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt un om slab.am reusit cu greu sa depasesc anumite momente din viata mea.ma "ingrop" de multe ori in regrete,in amintiri,vise si sperante.nu-mi pare totusi rau ca sunt asa,pentru ca am trait intens fiecare eveniment,fiecare iubire,fiecare vis..am incercat sa-l duc la indeplinire..iar cand nu am reusit,am "picat",am fost doborata de propria-mi patima.

oamenii puternici sunt aceia care reusesc sa-si doboare limitele,sa-si darame propriile "altare",pentu a-si recladi altele..eu nu fac parte dintre ei.pentru mine fiecare lucru inseamna pretuire,nu schimbare cu un altul atunci cand nu mai e nimic de facut.nu am puterea s-o fac..

probabil ai anumite complexe...dar sa sti ca totusi se pare ca esti inteligenta si normal cu cat iti dai seama mai repede de ceea ce nu poti depasi cu timpul o sa inveti sa faci ceea ce nu crezi ca poti in momentul de fatza...deci nu te dezamagi d'soara..toate vin la timpul lor si incearca sa nu te judeci prea mult ...fiecare avem temerile noastre

 

Eu sunt de parere ca oricum am fi noi puternici sau slabi,viata ne pune in situatii diferite astfel incat ne schimbam caracterul.Orice om oricat ar fi de puternic are slabiciunile sale.

Un om cu adevarat puternic stie sa se arate slab atunci cand e cazul.Faptul ca nu se ascunde si isi arata si o latura mai sentimentala il face mai uman.Nu e o rusine asta.Viata isi reia cursul indiferent de ce se intampla.

Personal oscilez intre cele doua stari si trec cu usurinta de la una la cealalta.

asasino' :santa2: e firesc ca viata sa ne puna in situatii diferite dar caracterul se schimba numai daca nu ai puterea sa treci peste obstacol si te lasi coplesit de sentimente...altfel cu fiecare situatie depasita devi mai puternic si mai increzator in tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
voi c fel d caracter aveti? sunteti puternici? sunteti emotivi? sau mai slabi d inger? :smartass: :D :("

Sint puternic, lucid, poate mai emotiv decit las sa se vada (deloc), pozitiv, optimist. Uneori ma enervez. Detest stereotipia, idiotenia, ingimfarea precum si raspunsurile evazive sau in coada de peste. Imi plac paradoxurile si provocarile. Tolerant cu partenerii de afaceri sau angajatii, dar pina intr-un punct precis dinainte stabilit, de unde nu mai fac nici un rabat. Risc, dar risc cu cap.

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am grija sa imi destainui slabiciunile doar in fata prietenilor in rest ceilalti (majoritatea) ma vad doar ca tipu vesel care chiuleste la orele de romana si care mai sta trist dar nu stim dc de obicei ne spune ca nu e trist ci obosit. In concluzie un tip slab cu pretentii de om puternic :smartass:

Editat de steal_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×