Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mie barbatii extraordinari de frumosi cu aere si fitze imi creaza repulsie ..ptr mn aspectul fizic conteaza mai putin.. mai importanta e personalitatea la un barbat , gandirea si bineinteles anumite trasaturi care sa te atraga dar totul vine din interior si fiecare are propiul farmec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred asa: mai ales la tinerete,baietii/barbatii,pun accent doar pe fizic,fetele/femeile,vor si un fizic placut si un intelect dezvoltat.Totusi,daca le pui sa aleaga intre fizic si intelect,aleg fizicul negresit.Baietii aleg o fata care arata bine,doar ca sa se distreze cu ea,iar cand vor o relatie serioasa,nu mai pun atat de mult pret pe aspectul exterior si iau in calcul si calitatile intrinseci ale unei fete.Astea e parerea mea si s-ar putea sa fie gresita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie barbatii extraordinari de frumosi cu aere si fitze imi creaza repulsie ..ptr mn aspectul fizic conteaza mai putin.. mai importanta e personalitatea la un barbat , gandirea si bineinteles anumite trasaturi care sa te atraga dar totul vine din interior si fiecare are propiul farmec

 

Pentru oricine, aspectul fizic devine din ce in ce mai putin important, dar fizicul te face sa intorci capul, si sa schimbi doua vorbe, sa ajungi sa cunosti o persoana. Daca fizicul nu te ajuta sa te bagi in seama cu persoana respectiva, atunci ce? :lol:

Editat de Chikitina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred asa: mai ales la tinerete,baietii/barbatii,pun accent doar pe fizic,fetele/femeile,vor si un fizic placut si un intelect dezvoltat.Totusi,daca le pui sa aleaga intre fizic si intelect,aleg fizicul negresit.Baietii aleg o fata care arata bine,doar ca sa se distreze cu ea,iar cand vor o relatie serioasa,nu mai pun atat de mult pret pe aspectul exterior si iau in calcul si calitatile intrinseci ale unei fete.Astea e parerea mea si s-ar putea sa fie gresita

ar fi bine sa nu generalizezi .... rezuma-te sa spui doar din punctul tau de vedere ..tu acolo mai sus ai vb doar de persoanele foarte superficiale care nu reprezinta neaparat majoritatea sau minoritatea .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru oricine, aspectul fizic devine din ce in ce mai putin important, dar fizicul te face sa intorci capul, si sa schimbi doua vorbe, sa ajungi sa cunosti o persoana. Daca fizicul nu te ajuta sa te bagi in seama cu persoana respectiva, atunci ce? :lol:

pai am mentionat de acele trasaturi care te atrag asta nu inseamna ca tre sa fie top model si in plus eu niciodata nu intorc capul dupa barbatii ( asta o fac ei :) si daca nu o fac intr-un mod finut , lucrul asta ma dezgusta... poti admira o femeie intorcand capul intr-un mod discret sau chiar facandu-i un compliment finutz.Iti dai seama de o persoana si dupa ce schimbi cateva vorbe si privirea " spune " totul pentru mn mai ales la un barbat.( din punctul meu de vedere cand privesc un barbat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar fi bine sa nu generalizezi .... rezuma-te sa spui doar din punctul tau de vedere ..tu acolo mai sus ai vb doar de persoanele foarte superficiale care nu reprezinta neaparat majoritatea sau minoritatea .

Asta a si facut. Inainte sa sari in sus, citeste cu atentie. Asta e parerea mea. Asa a zis. Si eu ii dau dreptate. Tendinta generala, asta este. Nu zice nimeni ca toti sunt la fel. Unde-a zis el ca toti sunt la fel, fara exceptie?

Cristi, de-acu sa specifici, toti, cu exceptia lu' IuliachristaL. Sa nu mai aiba motiv sa faca atac la persoana degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×