Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu visez o plaja pe o insula pe undeva pe la tropice... palmieri, un prosop ( ca nu suport nisipul :cry:), soarele care apune.. si numai eu cu omu' meu, adica fara copii ... chestie care va ramane o fantezie :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sex cu o femeie care-i fix opusul meu fizic , dar sa-mi semene la caracter . :doh: Sa nu ne vada nimeni si sa ramana secretul nostru .

 

 

Si sex cu un necunoscut , intr-un local cu lumina difuza . Un dans cu unduiri lascive , urmat de un strip in toata regula O:) ( eu sa fac regulile , el sa se supuna lor :) ) , sa nu aiba nici cea mai mica idee cine sunt ( ascunsa sub o masca cu pene colorate :) , machiata strident si imbracata f indecent ) . .sa nu stie daca-s chiar iubita lui , vecina de la 4 sau vreo profesionista :doh:

 

Cre-ca astea 2 sunt cele mai mari ...restu ploi de vara :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si sex cu un necunoscut , intr-un local cu lumina difuza . Un dans cu unduiri lascive , urmat de un strip in toata regula :) ( eu sa fac regulile , el sa se supuna lor :cry: ) , sa nu aiba nici cea mai mica idee cine sunt ( ascunsa sub o masca cu pene colorate :doh: , machiata strident si imbracata f indecent ) . .sa nu stie daca-s chiar iubita lui , vecina de la 4 sau vreo profesionista :doh:

In sfarsit o fantezie veritabila... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sex cu o femeie care-i fix opusul meu fizic , dar sa-mi semene la caracter . :D Sa nu ne vada nimeni si sa ramana secretul nostru .

Da, da, da.

Si sa ma unga cu ciocolata si sa ma bata la fundul gol. :biker:

Apoi sa recupereze ciocolata. :zorro:

 

o partida focoasa cu Liviu Dragnea

Asta la ce echipa joaca ? :geek:

Sau e cantaret ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce fantezii elaborate... parca la altceva nu va mai ganditi...

Ele se gandesc la dragoste. Toate fanteziile lor bolnave sau ne-bolnave sunt ascunse sub masca fina a emotiilor, a sinceritatii, a empatizarii, etc, etc. Nici o clipa nu s-ar gandi la asa ceva in interesul lor... sa nu crezi asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... iar cand vor fi puse in fata faptului vor ingheta oricum ori vor spune ca a fost gluma si nu-si doresc mai mult decat sex normal. sunt multe guralive care se destainuie si pe urma se dau de gard...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×