Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred ca toti barbatii si-ar dori sa stie ce au in cap femeile... si care sunt fanteziile lor biggrin2.gif Asa ca, ma gandeam sa ne spuna chiar ele ce fantezii au si de ce au nevoie barbatii pentru a le face fericite din punct de vedere sexual. Poate asa invatam si noi. Voi, barbatii, ce parere aveti? Ce fantezii au femeile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: n-am inteles nimic

tu in calitate de ce postezi?...de femeie sau barbat? ...asta pentru ca in titlul topicului te exprimi ca un barbat , in continutul mesajului esti ambiguu ,iar in profil ...ai genul feminin.

Editat de nimfa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca toti barbatii si-ar dori sa stie ce au in cap femeile... si care sunt fanteziile lor :) Asa ca, ma gandeam sa ne spuna chiar ele ce fantezii au si de ce au nevoie barbatii pentru a le face fericite din punct de vedere sexual. Poate asa invatam si noi. Voi, barbatii, ce parere aveti? Ce fantezii au femeile?

pai...cred ca toate femeile viseaza la un barbat romantic....fantezii....cred ca depinde de fiecare femeie in parte...eu as vrea sa fac dragoste pe munte.. :D :doh: ...ooo....barbatii cred ca trebuie sa fie atenti la dorintele partenerei si sa nu fie egoisti....pt ca si partenera va raspunde la fel...eu una asa sunt.. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca toate fanteziile unei femei au legatura strict directa cu ceea ce vor ele de la partener...

fantezie: sex in trei(2 fete+1 baiat)

realitate: niciodata nu as putea sa il "impart" cu cineva!!!

parerea mea e ca unele fantezii nu exprima ceea ce vrei cu adevarat...

Editat de emonica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca toate fanteziile unei femei au legatura strict directa cu ceea ce vor ele de la partener...

fantezie: sex in trei(2 fete+1 baiat)

realitate: niciodata nu as putea sa il "impart" cu cineva!!!

parerea mea e ca unele fantezii nu exprima ceea ce vrei cu adevarat...

binenteles....pentru ca si eu am unele curiozitati :o: ..dar nu le-as pune niciodata in practica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...cred ca toate femeile viseaza la un barbat romantic....fantezii....cred ca depinde de fiecare femeie in parte...eu as vrea sa fac dragoste pe munte.. :x: :o: ...ooo....barbatii cred ca trebuie sa fie atenti la dorintele partenerei si sa nu fie egoisti....pt ca si partenera va raspunde la fel...eu una asa sunt.. :P

nu toate sunt asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×