Sari la conținut
Forum Roportal
Wolfesfemale

Poze cu pete, ca niste particule de praf

Postări Recomandate

Hmmm...pe alt topic...parca la poze ce pot fi comentate am citit ceva de genul " cateodata sferele sau fantomele apar dupa o perioada de timp pe fotografie"

Eu nu am facut niciodata poze in care sa apara cercuri sau particule de praf. Am facut o poza noaptea. Cand am pus poza pe calculator totul era normal.

Dupa aproximativ 1 luna si cateva saptamani hard discul pe care erau stocate pozele nu mai aparea pe my computer( folosesc 2 hard discuri) Peste cateva zile a mers din nou, iar pe acea poza au aparut cateva cercuri albe... nu sunt sigur daca problema de la computer e de vina. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmm...pe alt topic...parca la poze ce pot fi comentate am citit ceva de genul " cateodata sferele sau fantomele apar dupa o perioada de timp pe fotografie"

Eu nu am facut niciodata poze in care sa apara cercuri sau particule de praf. Am facut o poza noaptea. Cand am pus poza pe calculator totul era normal.

Dupa aproximativ 1 luna si cateva saptamani hard discul pe care erau stocate pozele nu mai aparea pe my computer( folosesc 2 hard discuri) Peste cateva zile a mers din nou, iar pe acea poza au aparut cateva cercuri albe... nu sunt sigur daca problema de la computer e de vina. :x:

 

Ciudat :o: poi nu are cum sa iti modifice hardul din senin o imagine in stilu ala mai ales... deci nu exista, nu e de la comp. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ninge cu chestii albe...sau particule de praf :roll: Ciudat...atunci nu aparea nici o chestie alba pe poza...dupa incidentul cu hardul au aparut... :blink:

Nu am facut poza iarna...chiar vara...in august :blink:

Poza e facuta langa o cladire mai veche...

post-221411-1252939212_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ninge cu chestii albe...sau particule de praf :lol2: Ciudat...atunci nu aparea nici o chestie alba pe poza...dupa incidentul cu hardul au aparut... :crazy:

Nu am facut poza iarna...chiar vara...in august :P

Poza e facuta langa o cladire mai veche...

 

 

Sigur ai vazut bine poza inainte? Nu se poate sa nu fi observat atunci? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yap si eu am o groaza de poze de cand am camera digitala dar multi spun ca sunt particule de praf ba spirite

or fi spirite dar asta e nu musca umbla prin lume

sa ne conrtazicem ca e particula de praf sau sfere fantomatice e inutil

uite aici

:dance3:

 

ahh vrea u sa postez o poza cu sfere si nu merge

Editat de xteox

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma lasati cu pozele astea? :doh: 80% din pozele pe care le fac noaptea au cel putin doua trei :jester: "spirite" de astea. La unele e imaginea plina de ele. Praf in aer si atat. :skull:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e vb de spirite sau altceva legat de asta...si eu am poze in care apar aceste pete ca si la tn, si credema ca nu mi s-a intamplat nimik:D ... oricum daca tu crezi ca e vb de ceva paranormal mai bn ai merge cu pozele la un medium care iti va zice exact ce e cu pozele alea( dak e ceva ) si ce ai putea face sa scapi de asta si daca e periculos,insa poti sa "investighezi" chiar tu cautan informatii despre acea zona....poate a fost un cimitir candva...dar dak chiar te temi du-te la un medium ca nu ai ce pierde....:P

Editat de Badflower

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×