Sari la conținut
Forum Roportal
Wolfesfemale

Poze cu pete, ca niste particule de praf

Postări Recomandate

Eventual un cimitir al preotilor.Altfel nu-mi explic ce cauta acele spirite in incinta catedralei.Spiritele din pozele tale inspira liniste si pace.Nu ma pot gandi decat ca sunt spirite ale unor preoti morti si ingropati in pamantul catedralei.Probabil fiind foarte atasate de acel loc au decis sa raman decat sa treaca dincolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum iti dai seama ca inspira pace?

 

Eu unul sunt sigur ca sunt particule de praf. La mine la servici se lucreaza in mediu cu foarte mult praf si am scos si eu poze de genul asta si nu mi-a trecut niciodata prin cap ca ar fi altceva. Nu e pe lentila, ci foarte aproape de ea si iese in lumina blitului. Niciun coleg de serviciu nu a patit vreodata ceva paranormal. Inainte de a construi firma, pe teren a fost plantat porumb. Poate spiritele sunt ale porumbilor :lol:.

Unele persoane vor sa creada cu atata tarie ca exista spirite incat le vad in orice. Maica-mea imi zicea ca a fost la o manastire si o "aura" a iesit in poza. I-am dovedit ca aceeasi aura a iesit si intr-o poza a gardului de la mine de la tara.

 

Mai jos pozele: cainele alearga dupa o lumina facuta cu lanterna ca sa nu ziceti ca era vreo entitate.

 

img2172u.th.jpg

 

img1394h.th.jpg

 

Iar aici poza cu "aura". Si in poza cu manastirea si in poza cu gardul soarele era deasupra obiectivului.

 

img1535b.th.jpg

Editat de GildedBullet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incercati sa mariti fotografiile si vedeti ca peliculele sunt diferite de cele din primele fotografii postate.

 

Cerculetele sunt diferite,nu sunt ca cele din primele fotografii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Salutare tuturor , am citit de la inceput toate astea, eu vad foarte bine si am marit pozele toate, deci in primele se vad niste fete , in ultimele sunt de acord ca e praf, dar oare am si eu halucinatii? pe mine ochii nu m-au inselat niciodata , si eu am avut cateva experiente si nu sunt traumatizat, sunt cat se poate de realist, asa ca niciodata sa nu fii sigur ca ceva nu exista daca nu ai vazut, de exemplu cand aveam vreo 14 ani am mers cu matusa mea pe strada noaptea pe la vreo 22:00 nu mai stiu exact, ea era foarte suparata , probleme de familie, cand am ajuns sub un Tei au aparut niste Flash-uri puternice de lumina din toate partile si foarte ametitoare in timp ce mergeam pe trotuar, amandoi am amutit si ne-am oprit in loc , deci ne-a dezorientat complet pentru cateva secunde ea s-a prins cu o mana de perete si cu una de mine,cand a disparut lumina ne-am uitat spre cer, era senin, ne-am revenit dupa cate-va secunde dar nu ne puteam explica, am plecat repede acasa, ca apoi dupa cativa ani sa imi spuna matusa ca in momentul ala ea se ruga la Dumnezeu sa ii dea un semn, sa nu imi spuneti ca 2 persoane au in acelasi timp aceeasi halucinatie, stiu ca e greu de crezut unele chestii cu care nu ai avut de a face si atunci spui :) ''nu exista'', niciodata nu fii sigur ca nu exista, doar pentru ca tu nu ai vazut, dar eu am vazut, am vazut pe aici si lume care se baga in seama fara motiv, intr-un stil scarbos, face misto si cere explicatii. in fine... dar pentru cei destepti... :) cum se poate ca niste particule de praf sa reflecte fete? am mai vazut poze ciudate si daca le mai gasesc o sa vi le arat. Asa ca nimeni nu le stie pe toate si cat traim invatam, unii mai repede altii mai tarziu iar altii deloc. Marea majoritate nu cred nimic, iar atunci ar trebui ignorati, parerea mea. Fiecare cu mentalitatea si experientele lui. Sunt multe lucruri inexplicabile pe pamantu asta, de ce sunt unii asa siguri ca nu e nimic neobisnuit in pozele astea? Eu cred ca e ceva... sunt preoti care stiu despre ce e vorba... dar cum noi nu ne prea intalnim cu preotii :bye: si se pare ca nu suntem singurii care banuim ceva... am gasit si un link interesant , Faceti click aici!

Editat de Kostyrapper

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×