Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

O voce mai frumoasa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca pare ciudat ce spun dar as vrea sa am o voce frumoasa adica sa pot canta.Credeti-ma ca nu vreti sa ma auziti cum cant am o voce urata!Si totusi am o pasiune infocata sa cant :P dar nu pot in cauza vocii.Am auzit multe chestii prin care poti face ca vocea sa iti sune frumos ma puteti ajuta? :P Sau sunt doar niste mituri ? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P daca vrei sa ti-o subtiezi..tre sa bei galbenus de ou da nu stiu daca chiar vei ajunge sa canti....... dar poti canta in baie, in dormitor cand esti singura...sau sa canti cu vocea alteia adica doar sa mimezi :P imi pare rau ptr tn... nici eu nu am voce ptr cantat :pardon: si nu este o tragedie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ureche muzicala ai? Daca simti muzica, poti face o scoala de canto. Doar acolo inveti sa canti si-ti modelezi vocea. Nu exista retete.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am ureche muzicala...doar ca....vreau sa sune putin mai frumos....atata tot...

 

:P daca vrei sa ti-o subtiezi..tre sa bei galbenus de ou da nu stiu daca chiar vei ajunge sa canti....... dar poti canta in baie, in dormitor cand esti singura...sau sa canti cu vocea alteia adica doar sa mimezi :pardon: imi pare rau ptr tn... nici eu nu am voce ptr cantat :spiteful: si nu este o tragedie

mersi! am sa incerc :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×