Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

new october - 17

Postări Recomandate

Ar fi prima data ,dar sunt tentat pentru ca sigur este distractie si pentru ca sunt al naibii de curios.Cine a mai fost si are experienta, cred ca trebuie sa ia initiativa impreuna cu alti veterani.Noi astia bobocii suntem mai timizi.

Dupa 1 oct. ar fi perfect ,ramane doar sa aflu din timp, sa imi aranjez un liber pentru ca eu lucrez si Sambata si Duminica.Banuiesc ca o sa fie Sambata.

 

 

anul trecut parca a fost pe 11 octombrie. trebuia sa fiu si eu acolo, dar...m-am dus in alta parte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nemaifiind PuiuT, OMUL si ANIMATORUL nostru, preiau eu aceasta sarcina, ca veteran si ca batran!

Merge 10 sau 17, depinde cum va aranjati treburile, dupa orele 14!

Si rog un bucurestean sa caute o terasa acoperita, pentru orice eventualitate!

Intotdeauna se inscriu putini si vin multi!

Voi fi acolo primul, ca de obicei, nu aveti cum sa nu ma recunoatseti, avatarul ma reprezinta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie locatia trecuta mi-a placut

daca mai exista si daca mai vrea new task sa vorbeasca pt noi ...

e doar o propunere, sper sa se inteleaga ca nu-mi plac explicatiile suplimentare :)

alta chestie ... sper ca s-a inteles si de catre userii mai noi ca nu este o intrunire exclusivista

poate veni toata lumea

 

 

si eu as sustine data de 03.10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intotdeauna se inscriu putini si vin multi!

 

Eu am senzatia ca de data asta vor fi mai putini. Sau, ma rog, sunt destui useri noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vin.

Dar poate imi permiteti o sugestie. Din experienta celorlalte topice, poate ar fi bine sa va abtineti de la "vin :) " - "nu mai vin :) ". Si chiar "poate vin", stiind bine ca 80% - 90% nu veniti.

In scurt timp, n-o sa se mai inteleaga cine vine si cine nu, sigur.

Parerea mea. Cred ca ar folosi seriozitatea, din partea tuturor, pentru o organizare mai buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×